Польська поліція на дві години заблокувала українських водіїв, які прямували на переговори з польськими протестувальниками

Польська поліція на дві години заблокувала українських водіїв, які прямували на переговори з польськими протестувальниками

Сьогодні, 1 березня, до блокування українсько-польського кордону, яке з 9 лютого здійснюють польські фермери, доєдналися і перевізники. За їх “сприяння” відранку було зменшено кількість машин, які щогодини можуть проходити кордон. Якщо вчора це було 26 вантажівок, то сьогодні – лише 1 машину на годину.

Така ситуаія обурила українських перевізників. Тож вони полишили машини і рушили до протестувальників на переговори. Однак, польська поліція оточила наших водіїв та розбила їх на декілька груп.

Протягом наступних двох годин польські правоохоронці тримали українських водїв в оточенні, не дозволяючи ні поспілкуватися з протестувальниками, ні навіть повернутися до своїх машин. Більше того, поліцейські звинувтилиукраїнців в тому, що ті нібито хотіли заблокувати (і так заблоковану) дорогу.

У посольстві України в Польщі заявили, що вони знають про цю ситуацію та тримають постійний діалог с польською поліцією.

Станом на зараз водії повернулися до своїх автівок та кемпінгів.

Будьте першим, хто прокоментував "Польська поліція на дві години заблокувала українських водіїв, які прямували на переговори з польськими протестувальниками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*