Євросоюз посилить контроль за експортом українського зерна

Євросоюз посилить контроль за експортом українського зерна

Європейський Союз посилить перевірки дотримання перевізниками своїх зобов’язань під час вивезення зерна з України, щоб відреагувати на занепокоєння фермерів, які організували акції протесту на кордонах. Про це заявила єврокомісар з транспорту Адіна Валеан.

За її словами, закриття кордонів ніколи не є гарною ідеєю, тим більше кордонів із сусідом, який так потребує зв’язку. 

«Поки угоди виконуються правильно, проблем бути не повинно, і ми працюємо над посиленням їх виконання. Іншими словами, ми повинні перевірити, переконатися, що оператори не порушують угоди, що вони можуть здійснювати лише двосторонні операції, що вони мають право транзиту», – додала єврокомісар. 

Крім того, Адіна Валеан підкреслила, що країни ЄС виграють від торгівлі з Україною. Єврокомісар наголосила, що експорт автомобільним транспортом з Польщі, Румунії та Словаччини в Україну зріс на двозначні числа і перевищив зростання поставок товарів з України в ці країни. Це, за її словами, показує, що існує вигідний обмін для країн, які мають спільний кордон.

Нагадаємо, польська поліція на дві години заблокувала українських водіїв, які прямували на переговори з польськими протестувальниками.

Будьте першим, хто прокоментував "Євросоюз посилить контроль за експортом українського зерна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*