Польська сторона погодилась частково розблокувати кордон для вантажівок, однак не для всіх

Польська сторона погодилась частково розблокувати кордон для вантажівок, однак не для всіх

Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі домовилися про перелік умов, які необхідні для розблокування кордону.

Ото, в результаті перемовин вирішено:

  • відкрити пункт пропуску “Угринів – Долгобичів” для проїзду порожніх вантажівок;
  • створити в системі “єЧерга” окремі паси для порожніх транспортних засобів на пунктах пропуску “Ягодин – Дорогуськ” та “Краківець – Корчова”;
  • запустити пілотний проєкт з реєстрацією в “єЧерзі” безпосередньо перед перетином кордону на пункті пропуску “Нижанковичі – Мальховіце” терміном в один місяць.

Таким чином, домовленостей вдалося досягти лише для проїзду порожніх вантажівок, а питання скасування чи змін до “транспортного безвізу” навіть не обговорювалось.

Водночас наразі на пунктах пропуску на кордоні з Польщею в черзі перебуває вже понад 2 тисячі вантажівок. При цьому серед них сотні – з гуманітарними та військовими вантажами. Ще сотні вантажівок застрягли сьогодні на кордоні зі Словаччиною, де проросійські сили також вирішили влаштувати протест.

Будьте першим, хто прокоментував "Польська сторона погодилась частково розблокувати кордон для вантажівок, однак не для всіх"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*