Польські та американські благодійники передали допомогу дітям Житомирщини (ФОТО)

У Житомир приїхали волонтери «Ротарі Клубів» з Польщі та США. Вони передали 14 автівок з гуманітарною допомогою для дітей, які постраждали внаслідок російської агресії. Передача допомоги відбулася сьогодні, 11 травня. 

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, висловив подяку за таку потрібну зараз допомогу:

«Нам було б дуже важко без волонтерів, які нам допомагають. Я щиро дякую за допомогу, яку ви доставили сьогодні на Житомирщину, і знаю, що це не перша допомога, яку ви передали Україні. Ми дякуємо за ту підтримку, яку надає взагалі вся світова спільнота в боротьбі з агресором». 

Самі волонтери розповідають, що зараз вже вдалося зібрати 2,7 млн. доларів із запланованих 10-ти. Вони і надалі планують допомагати українським дітям:

«Ми віримо в те, що все буде добре і наші американські друзі роблять великі донати, завдяки яким ми можемо купити все необхідне, зокрема, їжу, генератори, і забезпечувати цим дітей. Ми віримо, що все буде добре і Україна відбудується. Через соціальні мережі, телебачення та радіо ми поширювали інформацію про потреби, які наразі є в Україні, і багато хто відгукнувся, і завдяки цим донатам ми зараз тут і допомагаємо дітям. Бо діти понад усе. Наразі зібрано 2,7 млн. доларів, але планується зібрати ще 10 млн. доларів, тому у нас плани великі, всі вантажівки заповнені допомогою, і ми раді надати цю допомогу дітям». 

Отриману допомогу спрямують до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім», «Тетерівського дитячого будинку-інтернату» та ще в 12 подібних закладів Житомирської області.

Також під час передачі гуманітарної допомоги Віталій Бунечко вручив подяки Алексу Рею, фундатору благодійної організації та координатору даного проєкту Рішарду Лучіну.

Нагадаємо, «Дякую Богу за серця людей, які щиро допомагають», – дружина військового про свою волонтерську діяльність (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Польські та американські благодійники передали допомогу дітям Житомирщини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*