coin24 crypto exchange
Stay with Ukraine
coin24 crypto exchange
1X FAN models
Stay with Ukraine
1xfan manager

Полярники розкажуть житомирським школярам про антарктичні експедиції та життя на полярній станції

Українські полярники, які досліджують природні умови у «вічній мерзлоті», розкажуть житомирським учням про життя та власні пригоди на науково-дослідній станції Академік Вернадський. Така зустріч стала можливою завдяки перемозі  житомирського ліцею та двох місцевих гімназій в українському конкурсі «Запроси полярника до себе». Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

З понад 200 мотиваційних листів, які українські школярі надсилали у рамках конкурсу, учасники антарктичних експедицій обрали вісім міст переможців.  До списку потрапили три навчальних заклади Житомира.

«Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі», – відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Полярники оцінювали школярів за їх креативність, мотивацію, логічність та доступність викладу думок. У підсумку переможцями стали по три школи у Житомирі, Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Одесі, Львові та Харкові.

«Учасники українських антарктичних експедицій розкажуть цікаві історії про життя і дослідженнях на нашій полярної станції Академік Вернадський, покажуть фотографії, відео зі зимівель, ознайомлять учнів з флорою і фауною Антарктики, а також відповідатимуть на запитання школярів», – йдеться в повідомленні.

Візити до шкіл будуть проходити протягом усього навчального року за попередньо узгодженим графіком. Крім того, переможці отримають й інші призи.

Будьте першим, хто прокоментував "Полярники розкажуть житомирським школярам про антарктичні експедиції та життя на полярній станції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*