Полярники розкажуть житомирським школярам про антарктичні експедиції та життя на полярній станції

Українські полярники, які досліджують природні умови у «вічній мерзлоті», розкажуть житомирським учням про життя та власні пригоди на науково-дослідній станції Академік Вернадський. Така зустріч стала можливою завдяки перемозі  житомирського ліцею та двох місцевих гімназій в українському конкурсі «Запроси полярника до себе». Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

З понад 200 мотиваційних листів, які українські школярі надсилали у рамках конкурсу, учасники антарктичних експедицій обрали вісім міст переможців.  До списку потрапили три навчальних заклади Житомира.

«Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі», – відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Полярники оцінювали школярів за їх креативність, мотивацію, логічність та доступність викладу думок. У підсумку переможцями стали по три школи у Житомирі, Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Одесі, Львові та Харкові.

«Учасники українських антарктичних експедицій розкажуть цікаві історії про життя і дослідженнях на нашій полярної станції Академік Вернадський, покажуть фотографії, відео зі зимівель, ознайомлять учнів з флорою і фауною Антарктики, а також відповідатимуть на запитання школярів», – йдеться в повідомленні.

Візити до шкіл будуть проходити протягом усього навчального року за попередньо узгодженим графіком. Крім того, переможці отримають й інші призи.

Будьте першим, хто прокоментував "Полярники розкажуть житомирським школярам про антарктичні експедиції та життя на полярній станції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*