На Житомирщині поліція та СБУ обшукують єпархії московського патріархату

ФОТО: zhytomyr-eparchy.org

Силовики проводять обшуки у приміщеннях житомирських єпархій Української православної церкви московського патріархату за підозрою у розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції у Житомирській області.

За інформацією поліцейських, обшуки у будівлях та приміщеннях єпархій проводять у Житомирі, Коростені та Овручі.

Силовики провели 8 санкціонованих обшуків у рамках кримінального провадження
працівники Слідчого управління ГУНП та співробітники УСБУ в області провели 8 санкціонованих обшуків у будівлях та приміщеннях кількох єпархій регіону.

Обшуки проводяться у рамках розслідування кримінального розпочатого за ст. 161 – Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Мова йде про умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

До проведення слідчих дій долучилися й працівники Служби безпеки України.

Варто зазначити, що силовики вже проводили санкціоновані слідчі дії у настоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Павла. Обшуки за місцем його проживання та розміщення майнового комплексу.

Що ж до позиції представників церкви, то воно пообіцяли надати офіційний коментар найближчим часом.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині поліція та СБУ обшукують єпархії московського патріархату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*