Кращий боксер світу відвідав Бердичів і підтримав боксерів-початківців (ВІДЕО)

Збірні команди з Івано-Франківська і Житомирщини зустрілись на ринзі у Бердичеві, щоб з’ясувати, хто у боксі сильніший. Боксують на 11-ій Матчевій зустрічі пам’яті тренера Миколи Самойлова.

«Це не просто тренер, це не тільки педагог, а й людина, яка дала мені багато в цьому житті, яка мене виховувала, вчила», – розповів організатор зустрічі, боксер Володимир Матвійчук.

Пан Володимир у свої 35 років довів: бокс – справа його життя. Чоловік є призером чемпіонату Європи та світу з боксу, а у 2016-му році виборов право на участь у 31-их Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Нині тренує дітей і продовжує професійно боксувати.

«У нас єдиний на Житомирщині учасник олімпіади і він бердичівський, він популяризує серед молоді бокс», – пояснила начальник управління національно – патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь.

«Результат є завдяки важкій праці, бо можна сказати – талановитий, але це 10 %, все інше – це величезна праця, яка робить чемпіонів», – переконує боксер Володимир Матвійчук.

Учасники змагань молодь 2001-2002-го років народження і дорослі боксери, яким за 20 зформували десять пар для боїв.

«Це бокс, тут виховується характер і сила волі кожного спортсмена. Це командна матчева зустріч, тут перемагатиме команда. Це відповідальність за себе, треба пам’ятати, що за тобою велика підтримка, тренер», – розповів  пан Володимир.

Боксували і 2 бердичівські боксери. 23-річному Максиму Чулячеєву добряче дісталось від суперника. Але хлопець виборов у бою нічию. Підтримати спортсменів приїхав чемпіон світу і Європи Олександр Хижняк кращий боксер світу в 2017 році. 

Разом з батьком-тренером – заслуженим працівником фізичної культури та спорту цей 23-річний хлопець у боксі 17 років.  Нині насичено готується до Олімпійських ігор в Токіо.

«Бог веде нас цим шляхом разом, а не я сам його проводжу з якимось тренером. Ми разом йдемо, можливо, у майбутньому будемо і олімпійськими чемпіонами, і чемпіонами світу серед професіоналів. Разом ми доб’ємося і у нас все вийде», впевнений Олександр Хижняк.

Бокс, кажуть хлопці, складний спорт з психологічної точки зору. Щоб бути переможцем, організм треба постійно тренувати. На думку професійних боксерів, якщо тренер ваша опора, то перемогам неодмінно бути.

«Перш за все ти змагаєшся з самим собою, бо навіть вийти в ринг дуже важко. Цим видом спорту займаються справжні чоловіки, люди, які дійсно, можна сказати, є справжніми чоловіками, сильними людьми. Бо треба налаштовуватись, готувати себе. Удари досить великої сили, пропускаючи їх, для організму – це стрес», розповів Олександр.

Матчева зустріч між двома збірними Івано-Франківщини і Житомирщини закінчується бойовою нічиєю. Ні переможців, ні переможених. Самі лише майстри якісного і яскравого боксу.

Будьте першим, хто прокоментував "Кращий боксер світу відвідав Бердичів і підтримав боксерів-початківців (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*