Реконструкція чи самоуправство: у Коростишеві зруйнували прилавки м’ясного павільйону

Озброєні молотами люди в балаклавах 26 листопада зруйнували бетонні прилавки у Коростишівському м’ясному павільйоні, який знаходиться на території місцевого ринку. У результаті таких дій близько 20 м’ясників лишились без місця роботи. Бетонні прилавки вщент зруйнували, а тому і працювати ніде.

Одна з продавчинь Наталія Тамадзієвська розповіла ТСН, що окрім продукції вартістю близько чотирьох тисяч гривень розбили ще й ваги. А юристка Людмила Шуневич у коментарі зазначила, що чоловіки у балаклавах пояснили свої дії як «санітарні заходи». Торговці звинуватили у тому, що відбулося, голову райспоживспілки Миколу Невисевича.

Голова райспоживспілки у свою чергу назвав такі дії «реконструкцією», адже прилавки, за його словами, вже віджили своє. Як виявилось, торговців про проведення «реконструкції» не попередили. За словами Невисевича, вони торгують там нелегально: м’ясний павільйон є власністю райспоживспілки, але за місця торговці сплачують не їм, а до міського бюджету.

«За приміщення судяться і міськрада, і райспоживспілка. Суд вважає, що власником є  все-таки райспоживспілка, але навіть при таких обставинах суд зазначає, що райспоживспілка набула права власності незаконно», – пояснила юристка Людмила Шуневич.

Міський голова Коростишева Іван Кохан назвав дії райспоживспілки самоуправством.

Підприємці, які залишилися без робочих місць, вирішили звернутися із заявами до поліції, – йдеться в сюжеті ТСН. – Адже дві альтернативи, які запропонувала адміністрація ринку – новий павільйон або молочний павільйон – їх не влаштовують. В першому занадто тісно, а в іншому для такої діяльності просто немає умов.

Журналісти Times.Zt звернуться із запитом до ГУНП в Житомирській області, щоб розібратися у конфлікті та встановити законність або незаконність дій чоловіків у балаклавах.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Реконструкція чи самоуправство: у Коростишеві зруйнували прилавки м’ясного павільйону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*