Понад півтора мільйона гривень за незаконну порубку тополь повинна сплатити Малинська міськрада

Понад півтора мільйона гривень за незаконну порубку тополь повинна сплатити Малинська міськрада

Малинська міськрада має сплатити шкоду за виявлену незаконну порубку тополь. Про це повідомили у Екоінспекції.

Порубку 36 дерев породи тополя на території Малинської міської ради, поблизу с. Вишнянка Малинської ТГ Коростенського району, екологи виявили під час рейду 13 березня. З`ясувалося, що зазначені земельні ділянки належать до земельних ділянок лісогосподарського призначення лінійного типу.

Відтак з метою встановлення осіб, що здійснили обумовлену порубку, та вжиття передбачених законодавством заходів реагування, Інспекція скерувала лист на адресу відділення поліції № 1 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області. В сою чергу правоохоронці відповіли екологам, що зареєстрованих повідомлень до вищезазначеного відділення поліції по даному факту не надходило, а, як наслідок, не встановлені і будь-які причетні до правопорушення особи.

При цьому спеціалісти Екоінспекції за результатами проведеного обстеження здійснили розрахунок розміру шкоди, заподіяної лісу незаконною порубкою дерев. Він склав 1 503 827,36 грн.

Отож, оскільки, відповідно до законодавства, шкода заподіяна лісу, не наданому в користування, у разі невстановлення осіб, винних у заподіянні шкоди, відшкодовується органом місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться ліс, вказану суму державі тепер повинна сплатити Малинська міська рада. Для цього в неї є місяць строку.

В разі відмови від добровільної сплати заподіяної державі шкоди, Інспекція вимушена буде звернутись до суду для примусового їх стягнення.

Нагадаємо також, що за незаконну порубку невідомими дерев різних порід Пулинській селищній раді доведеться сплатити майже 2 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Понад півтора мільйона гривень за незаконну порубку тополь повинна сплатити Малинська міськрада"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*