28 травня в Житомирі відбулося вручення стипендії міського голови учням мистецьких шкіл. 12 юних митців отримали нагороди за активну участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах та фестивалях, а також за сприяння у розвитку молодіжного руху в Житомирі.
«В країні йде війна, але завдяки нашим Збройним Силам ми маємо можливість сьогодні подякувати молоді, викладачам та батькам за таланти. Українці – талановита нація і виступами наших дітей на світових сценах, ми ще раз це доводимо. Дякую, що ви у такий важкий час працюєте та творите мистецтво», – привітав учнів міський голова Сергій Сухомлин.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-04-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-04-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-03-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-02-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-02-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-02-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-01-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-01-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-02-5-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-02-3-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-56-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-00-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-08-00-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-58-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-58-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-58-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-57-1024x731.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-57-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-57-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-56-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-55-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-54-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-54-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-54-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-53-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-53-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-52-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-52-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-52-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-51-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-51-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-51-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-29_00-07-50-1024x682.jpg)
ФОТО: ТАРАС ОРЕШНІКОВ
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі юні митці отримали стипендії міського голови (ФОТО)"