Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

d9a4dbc2 d893 4300 9fd9 f8c79431e598 533x437 - Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

Зміна сезону – головна причина, через яку починає особливо потерпати наша шкіра. У міжсезонні періоди ми можемо відчувати сухість та лущення, тому потрібно потурбуватися про належний догляд, аби ваше обличчя не переставало сяяти здоров’ям, а шкіра отримувала набір корисних речовин і вітамінів. 

lushchennia shk ry e1568638127156 - Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

Справа в тому, що саме у період з вересня по жовтень шкіра переживає стрес. В цей час сонячні промені все ще впливають на обличчя, тому не варто забувати про сонцезахисні креми. Вони допоможуть мінімізувати пересихання та лущення верхнього шару шкіри і, водночас, збережуть позитивний вплив сонячного тепла та вітаміну Е на наше обличчя.

Косметолог та бровіст студії краси “INNA BILA” Олена Нарижних зазначає: “З настанням осені місцевий імунітет шкіри послаблюється через брак вітамінів, різку зміну погодних умов й температури повітря. А враховуючи, що незабаром нагрянуть морози й в приміщеннях увімкнуть опалення, шкіра обличчя не зможе самостійно відновлюватися й стане сухою. Тому важливо регулярно використовувати зволожувальні маски, сироватки й креми, що мають у своєму складі вітамін С. Вони насичують шкіру необхідною вологою, підвищують місцевий імунітет, позбавляють від пігментації внвслідок зловживання ультрафіолетом та готують шкіру нашого обличчя до настаня холодів. А щодо салонних процедур, то дуже корисною є карбокситерапія, що дозволяє збагатити клітини шкіри киснем, відновити водний баланс та набір корисних вітамінів у тканинах. Також варто згадати і про мезотерапію. В своєму складі вона має гіалуронову кислоту та набір вітамінних коктейлів, що вводяться в шкіру за допомогою ін’єкцій або ж без ін’єкційним методом”.

1 3 e1568718364810 - Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

Косметолог наголошує, що зовнішній догляд це ще далеко не все. Восени потрібно по-особливому слідкувати за своїм раціоном та рівнем водного балансу в організмі.

voda e1568639386609 - Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

Любителям кавових напоїв варто знати, що їх вживання викликає особливу потребу у воді. Тому після вживання кави потрібно випити, щонайменше, склянку чистої води, або ж мінімізувати вживання напою на певний період, поки не відчуєте, що ваша шкіра набула здорового стану.

“Восени організм потребує підвищення рівня глюкози, тому ми часто біжимо до магазину за солоденьким. Але, знову ж таки, солодощі та кондитерські вироби провокують появу прищів, подразнень та висипань. Тому тістечка краще замінити на фрукти або ж сухофрукти”, – каже Олена Нарижних.

sukhofrukty e1568638098303 - Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені

Косметолог також радить щомісяця проводити ультразвукову або ж механічну чистку шкіри. Вона допоможе зберегти чистоту та здоровий блиск вашого обличчя й вдало підготує шкіру до поглинання вітамінів та корисних речовин.   

Професіонали Житомирської студії краси “INNA BILA” нагадують, що аби якісно підготувати свою шкіру до настання холодів та морозів, необхідно регулярно здійснювати пілінги на основі фруктових кислот, в залежності від вашого віку та типу шкіри. Такий догляд допоможе запобігти передчасному старінню шкіри та мінімізує вплив ультрафіолетового випромінювання.

Прокидайтеся щасливі, 

завжди здорові та красиві.


Будьте першим, хто прокоментував "Поради косметолога: як підготувати шкіру обличчя до осені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*