Трагедія на полюванні: Житомирський депутат довів свою непричетність у суді

630 360 1515506864 9820 - Трагедія на полюванні: Житомирський депутат  довів свою непричетність у суді

Згідно інформації, яка у січні 2018 року активно поширювалася у місцевих ЗМІ, депутат VII скликання Житомирської обласної ради Ігор Ходак під час полювання підстрелив лісівника.

Незважаючи на неодноразові та категоричні спростування відповідної інформації, вона швидко розповсюджувалася в мережі та досі “обростає” новими подробицями та плітками.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав безпосередньо сам фігурант надзвичайної події Ігор Ходак.

Screenshot 8 4 - Трагедія на полюванні: Житомирський депутат  довів свою непричетність у суді

За словами посадовця відомо, що такий зухвалий наклеп сильно обурив його, тому він вирішив подати позов до суду на видання, яке створило і поширювало в мережі неправдиву інформацію та, все ж, довів свою непричетність.

“У судовому порядку я довів, що аж ніяк не міг брати участь у тому злосчасному полюванні, оскільки у день інциденту повертався з відпочинку із Закарпаття, що підтвердив документально. Більше того – я взагалі жодного разу в житті не брав участі у полюванні, оскільки не люблю цей вид дозвілля.

Суд визнав матеріали про мою участь у полюванні, опубліковані на веб-сайті такими, що не відповідають дійсності та ганьблять честь, гідність та ділову репутацію.”, – йдеться у тексті публікації.


Будьте першим, хто прокоментував "Трагедія на полюванні: Житомирський депутат довів свою непричетність у суді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*