Трагедія на полюванні: Житомирський депутат довів свою непричетність у суді

Згідно інформації, яка у січні 2018 року активно поширювалася у місцевих ЗМІ, депутат VII скликання Житомирської обласної ради Ігор Ходак під час полювання підстрелив лісівника.

Незважаючи на неодноразові та категоричні спростування відповідної інформації, вона швидко розповсюджувалася в мережі та досі “обростає” новими подробицями та плітками.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав безпосередньо сам фігурант надзвичайної події Ігор Ходак.

За словами посадовця відомо, що такий зухвалий наклеп сильно обурив його, тому він вирішив подати позов до суду на видання, яке створило і поширювало в мережі неправдиву інформацію та, все ж, довів свою непричетність.

“У судовому порядку я довів, що аж ніяк не міг брати участь у тому злосчасному полюванні, оскільки у день інциденту повертався з відпочинку із Закарпаття, що підтвердив документально. Більше того – я взагалі жодного разу в житті не брав участі у полюванні, оскільки не люблю цей вид дозвілля.

Суд визнав матеріали про мою участь у полюванні, опубліковані на веб-сайті такими, що не відповідають дійсності та ганьблять честь, гідність та ділову репутацію.”, – йдеться у тексті публікації.


Будьте першим, хто прокоментував "Трагедія на полюванні: Житомирський депутат довів свою непричетність у суді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*