Порядок на Житомирщині в день виборів забезпечать майже 2300 поліцейських | Times ZT

Порядок на Житомирщині в день виборів забезпечать майже 2300 поліцейських

До фінального етапу виборів очільника держави залишається два дні. В день обрання Президента України порядок в області підтримуватимуть майже 2 тисячі 300 поліцейських та 150 нацгвардійців. Зокрема, охорону приміщень виборчих дільниць здійснюватимуть 1644 працівників поліції. На вулицях міст та сіл працюватимуть майже 400 поліцейських, реагуючи на всі повідомлення про події та правопорушення. 

Про це 18 квітня на прес-конференції повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко. 

“У першому турі виборчого процесу поліцейські Житомирщини продемонстрували спроможність забезпечити порядок та безпеку, чесність та відкритість кампанії. З таким же настроєм ми підходимо до другого туру і готові працювати у тому ж режимі та темпі”, – зазначив полковник.

Окрім того, за словами В’ячеслава Печененко, у семи районних центрах будуть розміщені додатково створені резерви для оперативного реагування на можливі ситуації та швидкого прибуття до місць подій. Організовано чергування і груп фахівців вибухотехнічної служби. 

Зазначимо, що вчора,18 квітня, виборчі бюлетені почали передавати з ОВК до дільничних комісій. Поліція супроводжувала цей процес і наразі усі бюлетені, що отримала область, знаходяться під охороною правоохоронців. 

Щодо періоду виборчої агітації, то загалом за період з 2 по 18 квітня поліцією Житомирщини зареєстровано 4 повідомлення, пов’язані з імовірними порушеннями виборчого законодавства. 

“Наші превентивні заходи щодо правопорушень виборчого законодавства були успішними і підтвердженням тому є незначна кількість повідомлень, отриманих нами між першим та другим турами. Лише 4 заяви, що стосуються питань агітації. Нині тривають їх перевірки”, – розповів В’ячеслав Печененко.

Нагадаємо також, що перед другим туром виборів Президента України на Житомирщині близько 7 тисяч осіб змінили місце голосування.

Будьте першим, хто прокоментував "Порядок на Житомирщині в день виборів забезпечать майже 2300 поліцейських"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*