«Порожнє місце»: Сергій Сухомлин проігнорував теледебати з Людмилою Зубко (ВІДЕО)

12 жовтня 2020 року кандидат на посаду голови Житомирської ОТГ Людмила Зубко викликала на телевізійні дебати іншого кандидата Сергія Сухомлина. «Битва» мала відбутися у прямому ефірі телекомпанії СК1 23 жовтня о 18:00 год., і Л. Зубко невтомно про це нагадувала. Хоча словосполучення «житомирське телебачення» і викликає у багатьох городян скептичну усмішку – слід віддати належне телеканалу, який підготувався до дебатів ґрунтовно. Глядач побачив і портрети кандидатів, і їхні відеоцитати, і багато чого іншого. Вступна частина тривала понад 40 хв. І коли деякі фрагменти відео почали повторюватися, стало зрозуміло: телевізійники тягнуть час.

Так завжди буває на телебаченні, коли хтось із запрошених гостей запізнюється на прямий ефір. Але сталося ще гірше: кандидат від партії «Пропозиція» взагалі проігнорував дебати на житомирському телеканалі. На 41:03 ведуча телефонує Сергію Сухомлину. З відповідей абонента випливає, що він не приїде.

 

Дебати ведуча провела із самотньою Людмилою Зубко. Відсутність опонента представниця «Європейської Солідарності» ніяк не прокоментувала.

Офіційною причиною відсутності Сергія Сухомлина на дебатах у Житомирі, вірогідно, буде те, що він у цей час перебував у Києві і готувався до ефіру на каналі ZiK. Але це створює новий невигідний для нинішнього мера контекст: виявляється, ефір на заштатному столичному телеканалі для Сергія Сухомлина важливіший, ніж дебати на одному з провідних житомирських телеканалів. А Людмила Зубко може (і має повне право, до речі) звинуватити Сергія Сухомлина у політичному боягузтві.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Порожнє місце»: Сергій Сухомлин проігнорував теледебати з Людмилою Зубко (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*