Анатолій Мельниченко – кандидат на посаду голови Оліївської ОТГ: дрібний хуліган чи поціновувач нетверезої їзди?

З наближенням дня голосування кандидати та партії, що беруть участь у місцевих виборах, починають діяти все активніше. Не винятком є й Анатолій Мельниченко, який є секретарем Оліївської сільради та депутатом районної ради. Чиновник запевняє – його команда має реальні важелі для покращення життя громадян. 

На своїй офіційній сторінці у соцмережі кандидат регулярно хизується капітально відремонтованими дорогами у громаді. Запевняє – вони перебувають на балансі області. Також наголошує, що після “процесу об`єднання” та “правильного вибору” громадян, відремонтованих доріг стане більше, а починати планує з реставрації дорожнього покриття нинішньої Вільської громади.

Проте, громаді варто знати, що в минулому Анатолій Мельниченко неодноразово потрапляв у доволі цікаві ситуації, які дуже тісно пов`язані з дорогами. 

Зокрема, у січні 2015 року діючий керівник потрапив у поле зору поліції та згідно рішення апеляційного суду був визнаний “дрібним хуліганом”:

Після, “кримінальна складова” життя кандидата-правопорушника Мельниченка лише набрала обертів, і вже у грудні 2017 року він порушив правила дорожнього руху, за що, за рішенням вже Черняхівського районного суду, був визнаний винним:

Відзначимо, що на цьому кандидат на вибори голови громади не зупинився і вже наступного року “попався” охоронцям правопорядку за кермом транспортного засобу, перебуваючи у стані сп`яніння:

Ото ж, переглянувши все вищезазначене, громада має чітко оцінити сумнівний “багаж” кандидата та, перш за все, дати відповідь собі – чи гідний Анатолій Мельниченко бути обличчям Оліївської ОТГ.

Нагадаємо, як депутати сільради кілька років розпродають землі селян.

Будьте першим, хто прокоментував "Анатолій Мельниченко – кандидат на посаду голови Оліївської ОТГ: дрібний хуліган чи поціновувач нетверезої їзди?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*