Сім’я проти сім’ї: потерпілих від пожежі у Бердичеві не хочуть бачити в гуртожитку

Зранку у суботу – 24 листопада – частина мешканців будинку у Бердичеві втратили все нажите роками майно. Квартири, де мешкали люди, залиті водою. Усе через гасіння страшної пожежі у двокімнатній квартирі на 5-му поверсі, яка забрала життя військового-контрактника 26 Бердичівської артилерійської бригади.

Нині у місті надають тимчасовий прихисток потерпілим. Одну з цих сімей нові потенційні сусіди у студентському гуртожитку не надто раді бачити.

«Ту кімнату я хотіла зайняти уже неодноразово, про що зверталась. Але сказали, що туди будуть селити тільки студентів. Чому мене сьогодні називають нелюдяною. Порожніх кімнат зверху повно, а поселяють сюди просто тому, що потрібен ключ від секції», – обурюється пенсіонерка Наталя Сівко, яка  мешкає в гуртожитку.

Пані Наталя розповідає: оселилась у гуртожитку за ордером заводу «Прогрес». З плином часу з власності заводу приміщення гуртожитку передано державі. Нині ним розпоряджається коледж промисловості, економіки і права. За прожиті тут роки її родині ніхто не запропонував альтернативного житла, а йти жінці нікуди. Вона каже: неодноразово її сім’ю намагались виселити.

«З 97-го року працівниками коледжу неодноразово і при свідках зазначали, що нас звідси хочуть викинути. Вибачте, під огорожу, їм потрібно було це приміщення», – розповіла жінка.

З дочкою вона займає 2 кімнати на секції. Боїться, що підселення людей в інші кімнати дасть змогу коледжу остаточно виселити її родину.

«Сім’я, яка проживає протягом багатьох років, вважає, що ця секція належить її сім’ї і не впускає нікого до цих кімнат. Тут нічого не приватизовано, вона поселилась сюди років 30 тому, колись видавались ордери Прогреса, але гуртожиток є власністю держави і підпорядкований коледжу», – розповів заступник директора з виробничого навчання БКПЕП Владислав Вислоцький.

Кімнати коледжу, пояснюють заступники директора, нині є державною власністю міносвіти, тому нічого протизаконного заклад не робить. Навпаки, допомагає тимчасовим прихистком потерпілим від пожежі.

Друга кімната, яку готові надати людям, теж на цій секції.

«До цього тут проживав переселенець зі сходу. Жив тут 8 місяців, потім зник, півроку не жив тут. Ми подзвонили в соцслужбу, нам сказали, що не можуть його знайти», – розповів заступник директора БКПЕП з господарчої частини Валерій Сосуля.

У вільні кімнати люди все ж заселяться найближчими днями, ключ від секції у них буде.  Сім’ю старожилів у коледжі пообіцяли не виселяти.

Будьте першим, хто прокоментував "Сім’я проти сім’ї: потерпілих від пожежі у Бердичеві не хочуть бачити в гуртожитку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*