Повернення коштів за розподіл газу – нова схема шахраїв: «Нафтогаз» попередив українців

Шахраї попри війну все одно продовжують наживатися на українцях. Нещодавно мережею почала ширитися неправдива інформація про те, що з 22 жовтня «Нафтогаз» починає збір даних клієнтів, для повернення коштів за доставку та розподіл газу. У компанії цю інформацію спростували, наголосивши, що це схема шахраїв, з метою збору персональних даних українців. 

«Наголошуємо, станом на зараз документи на повернення переплат приймаються винятково в Центрах обслуговування клієнтів. Водночас група “Нафтогаз” активно працює над розробкою та впровадженням онлайн механізму подачі документів для перерахунку та повернення коштів за доставку/розподіл газу», – йдеться в офіційній заяві «Нафтогазу».

Що робити українцям, які вже подали свої дані

У разі, якщо ви вже подали особисту інформацію, панікувати не варто. Втім, варто бути обережними наступного разу. Як убезпечити себе від подібних афер: 

  • Ретельно перевіряйте інформацію;
  • Переконайтеся, що інформація опублікована надійними джерелами, офіційними компаніями;
  • Не переходьте за невідомими посиланнями, не користуйтеся сумнівними сайтами;
  • Звіряйте отриману інформацію з інформацією, яка є на офіційних сторінках установ чи компаній;
  • Якщо ви не впевнені в отриманій інформації, зателефонуйте на гарячу лінію компанії чи установи, аби уточнити інформацію;
  • Пам’ятайте, що банки, офіційні установи та компанії не повинні вимагати паролі, пін-коди та іншу приватну інформацію;
  • Не довіряйте інформації з неофіційних джерел: блогери, Телеграм-канали, експерти з інтернету.

Нагадаємо, нещодавно в КП «Житомирводоканал» попередили містян про шахраїв, які під виглядом комунальників, намагаються потрапити у квартири.

Будьте першим, хто прокоментував "Повернення коштів за розподіл газу – нова схема шахраїв: «Нафтогаз» попередив українців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*