«Пожежу ліквідовують, збитки рахують, причину загоряння встановлюють»: в Овруцькому районі підводять підсумки (ФОТО) | Times ZT

«Пожежу ліквідовують, збитки рахують, причину загоряння встановлюють»: в Овруцькому районі підводять підсумки (ФОТО)

Пожежі в Овруцькому районі локалізовані. Про це сьогодні, 22 квітня, розповів  голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко:

«Ми почали вже ліквідацію пожежі, вчора було локалізовано пожежу в усіх осередках, тобто поширення немає, ми значно збили об’єм території, на якій іде вже тільки задимлення. Вчора відбувся робочий візит міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова. Ми об’їхали з ним всі села, які постраждали внаслідок цієї стихії. Люди будуть забезпечені усім необхідним, я дякую волонтерам, які вже забезпечили продуктами харчування та одягом. Зараз почалася процедура нарахування збитків людям, і в найближчий час будуть складені відповідні акти та подано на розгляд Кабінету Міністрів».

На своїй сторінці у Фейсбук Віталій Бунечко повідомив одну з ймовірних причин масштабної пожежі, що охопила понад 4300 гектарів:

«Слідчі попросили, щоб ми не розбирали згарища два дні, щоб провести відповідні слідчо-оперативні дії та зробити огляд місяця події, так як відкрите кримінальне провадження. Сьогодні-завтра цей огляд закінчать, і ми розпочнемо розбирати згарище, і готувати місце для відбудови осель. Одна із версій, що розглядається представниками ДСНС, правоохоронними органами та працівниками лісового господарства — пошкодження електродротів через падіння дерева в густій ділянці лісу. До цього такому швидкому поширенню сприяв вітер швидкістю 20-25 м/с, якого не було більше ніж 10 років».

Також голова Житомирської ОДА зазначив, що тепер для ліквідації пожежі достатньо сил Житомирщини:

«Так як почалася вже ліквідація пожежі, придані нам сили ДСНС та управління лісового господарства з інших областей будуть повертатися, зараз ми будемо справлятися власними силами».

Нагадаємо, масштабна пожежа в Овруцькому районі знищила десятки будинків та тисячі гектарів лісу.

Брифінг голови ОДА Віталія Бунечка, щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Wednesday, 22 April 2020

Фото взято зі сторінки Віталія Бунечка у Фейсбук

Будьте першим, хто прокоментував "«Пожежу ліквідовують, збитки рахують, причину загоряння встановлюють»: в Овруцькому районі підводять підсумки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*