Пожежу на Картонному комбінаті гасили майже 20 годин: керівники підприємства підраховують збитки (ВІДЕО)

Щоб ліквідувати пожежу на території Житомирського картонного комбінату, рятувальники залучили 12 автомобілів та понад 60 працівників ДСНС. Працювати довелося близько 20 годин.

Лише сьогодні о 6:00 пожежу на території ТОВ «Житомирський картонний комбінат» повністю ліквідували. Зараз рятувальники розбирають завали знищеної вогнем будівлі для виявлення прихованих осередків горіння.

Унаслідок пожежі вигоріла готова продукція всередині складу (папір в рулонах, лотки під яйця) на площі 800 кв. м та дах на площі 3000 кв. м. Також пошкоджені кабінети в адмінбудівлі. Пожежникам вдалося врятувати 2 цехи з обладнанням. Керівники підприємства наразі підраховують збитки, завдані вогнем.

За інформацією прес-служби ДСНС у Житомирській області, гасіння пожежі ускладнювало велике пожежне навантаження, щільне заповнення продукцією приміщення складу та швидке розповсюдження вогню по дерев’яних конструкціях, що не були оброблені вогнезахисним розчином.

Крім того, до водойми, яка знаходилася неподалік Картонного комбінату, був обмежений проїзд, тож пожежникам довелося витратити досить багато часу для того, щоб виправити ситуацію та створити можливість під’їзду двох пожежних автомобілів.

Нагадаємо, що на території Житомирського картонного комбінату відбулася пожежа. Загоряння сталося на складі готової продукції.

Через деякий час вогонь зі складу готової продукції перекинувся на адміністративне приміщення.

Також місцеві підприємці, які встигли винести своє майно зі складу, повідомили про те, що вогонь горів понад годину й жодної реакції не було.

Будьте першим, хто прокоментував "Пожежу на Картонному комбінаті гасили майже 20 годин: керівники підприємства підраховують збитки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*