Позика у Cashinsky – швидке та безпечне кредитування без зайвих питань Р

Часто невідкладні й дороговартісні справи виникають дуже несподівано. Затопили сусіди зверху й потрібен терміновий ремонт, зламалась машина перед важливою поїздкою чи “накрився” ноутбук, затримують заробітну плату або скоротили на роботі, проблеми зі здоров’ям – ці й ще купа неприємностей можуть трапитися з кожним, проте вирішити ці питання швидко та “безболісно” не завжди вдається. Заощаджень, як на зло, не залишилось, зарплата тільки через два тижні, а друзі також не в змозі виручити. Що робити?… Їхати громадським транспортом чи пригнічувати свій комфорт вдома? Але є інший вихід, який не змусить вас чекати й страждати! 

Кешинський – це українська фінансова організація, яка готова вам допомогти й дати позику в будь-який час доби.

 Не потрібно  розповідати, для чого потрібні гроші, збирати купу паперів, які підтверджують місце роботи чи інші документи. Отримати необхідну суму ви можете онлайн на сайті, оформивши заявку. Гроші зарахуються вам на карту протягом кількох хвилин. 

Cashinsky – це друг, брат і мама, адже він завжди зможе допомогти в скрутну хвилину. 

Кредит онлайн без зайвих питань!

Трапляються ситуації, коли позичити у друзів або родичів не зручно, чи просто не хочете їх хвилювати. У сервісі Cashinsky ви отримаєте гроші за 14 хвилин – перевірте та зафіксуйте  час. Вам не доведеться проходити довгу перевірку в банку чи пояснювати близьким, що це за дзвінки про поручителя. 

У Cashinsky можна взяти кредит під 0,01% на суму до 10 000 гривень. Тут не має значення, для чого вам потрібні гроші та як ви їх витрачатимете. Проте важливо вчасно повертати позичку. Правила кредитування сервісу передбачають, що навіть якщо вам не вдалося вчасно віддати гроші, ви можете скористатися пролонгацією (продовження терміну виплат без додаткових комісій і збільшення відсоткової ставки).

Забудьте про бюрократичні процедури з сервісом Cashinsky

  • паспорт;
  • ІПН;
  • діючий номер телефону та email;
  • активну банківську карту, на якій є не менше 2 гривень.

Як отримати гроші від Cashinsky

Завдяки зрозумілому інтерфейсу та тому, що сервіс не прив’язаний до конкретного місця, ви зможете оформити заявку на кредитування та отримати гроші всього за 14 хвилин. Зробити це можна прямо на сайті сервісу в режимі онлайн.

Отримати позику можуть виключно повнолітні (18+) громадяни України.

У Cashinsky відсутня бюрократія. Саме тому це ідеальна альтернатива класичним банкам. Ви можете взяти кредит без сторонніх осіб. Ніяких початкових внесків і комісій немає, що дозволяє брати гроші в борг навіть в екстрених випадках.

Будьте першим, хто прокоментував "Позика у Cashinsky – швидке та безпечне кредитування без зайвих питань"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*