Працюватиме не як ТЦК: у Житомирі відкрили центр військового рекрутингу

Працюватиме не як ТЦК: у Житомирі відкрили центр військового рекрутингу

Сьогодні, 18 червня, в Житомирі відкрили центр військового рекрутингу. Кожен бажаючий може прийти до такого центру та ознайомитися з вакансіями у тих чи інших бригадах на території області. Для прикладу, стати оператором БПЛА та навчитися самостійно керувати дронами. 

«Ми хочемо, щоб люди мали можливість прийти не в ТЦК, бо багато хто боїться, що їх одразу кудись заберуть, або вони потраплять у підрозділ, в який вони не хочуть, а тут звичайний айтівець може прийти, обрати для себе специфіку проходження служби ту, яку він хоче. Людина також може прийти сюди і безпосередньо у військових розпитати про те, як відбувається служба, які є локації, для того, щоб визначитися і підписати контракт. Тут не буде представників ТЦК. Ми спеціально створили саме рекрутинговий центр, для того, щоб рівень довіри тих, хто сюди приходить і розглядає можливість потрапити до ЗСУ, був значно вищий», – зазначив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. 

Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко також додав, що Житомирщина була і залишається однією з лідерів по мобілізації в Україні. 

У рекрутинговому центрі надають консультації представники десантно-штурмових військ, зокрема: розвідувальні, артилерійські підрозділи та сили безпілотних систем. 

Також у центрі працюватиме управління у справах ветеранів, яке надаватиме консультації щодо державних та місцевих програм підтримки бійців, які закінчили службу в лавах ЗСУ.

Нагадаємо, житомирян запрошують взяти участь у конкурсі з Кібербезпеки.

Будьте першим, хто прокоментував "Працюватиме не як ТЦК: у Житомирі відкрили центр військового рекрутингу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*