Правила вибору дитячого самоката Р

Діти полюбляють активно проводити час на свіжому повітрі. Хоча в епоху електронних гаджетів заставити їх вийти на подвір’я стало досить складно.

Літо на порозі, а отже дітвора більше часу проводитиме на вулиці. І хоча електронні гаджети займають все більше часу в нашому житті, свіже повітря для підростаючого покоління залишається важливим фактором покращення здоров’я дітвори. Самокат – гарна річ, щоб виманити дитину на вулицю. Швидкий рух, наввипередки з друзями по парковим алеям та хідникам, приведе в захват навіть самого “домашнього” малюка.

Якщо вас турбує, що дитина проводить цілі дні за комп’ютерними іграми, запропонуйте їй самокат. А ми пояснимо, чим саме корисний цей транспорт і до чого варто уважно придивитися, купуючи дитячі самокати у Вінниці.

Кататися корисно

Катання на самокаті – це не лише весело провести час. Дитина отримає від цього ще й безсумнівну користь для здоров’я.

Їзда на самокаті потребує напруження різних м’язів рук, спини, всього тіла. Для маневрування потрібно постійно змінювати позу, а отже м’язи прокачуються рівномірно.

Якщо в малюка є проблеми з формуванням постави – фізіотерапевти рекомендують покатушки на самокаті  для покращення ситуації.

Самокат – дуже гарний засіб для розвитку вестибулярного апарату, координації та вправності рухів. І на відміну від велосипеда, навіть дворічні малюки вже можуть користуватися самокатом.

Зміцнити серцево-судинну та дихальну  системи допоможе активний рух на свіжому повітрі. То ж самокат – саме те знаряддя, яке можна використовувати з задоволенням.

Відволіктися від перегляду монітора, значить не лише вберегти, але й покращити зір дитини.

Обираємо самокат

Перше, на що треба звернути увагу – це зручність та безпечність самокату. Тож купуючи такий транспорт, варто звернути увагу не тільки на вік малюка, але й на деякі інші параметри.

Вага

Самокат має бути легкий, щоб дитина без зайвої допомоги і надмірних зусиль могла його піднімати, переставляти через бордюри чи будь які перешкоди.

Коліщата

Колеса бувають з пластику си гумовими. Пластмасові колеса жорсткі, гучні, проте такий самокат дешевший. Гумові колеса роблять їзду більш м’якою та плавною, а отже комфортнішою.

Ширина колес також має значення. Вузькі дозволяють дуже швидко рухатися, а широкі, навпаки, більш стійкі. Маленький діаметр колеса призначений для руху по рівним поверхням, тоді як на великих колесах можна розширити географію руху.

Гальма

На сайті магазину Allo у Вінниці вам запропонують самокати з різними типами гальм – ручні, ніжні, задні та передні. Найбезпечнішим фахівці вважають моделі самокатів з заднім гальмом.

Рама

рами виготовляють з металу чи пластику. Металеві – більш надійні та довговічні. Пластик – легший та дешевший.

Кермо

Має бути достатньо широким і, бажано, регулювання по висоті. За допомогою регулювання можна підігнати висоту керма до зросту дитину, а це безпосередньо впливає на комфорт їзди.

Механізм складання

Деякі моделі самокатів можна складати навпіл. В інших є можливість швидко зняти кермо. Якщо можливості зберігати самокат в окремому гаражі немає, то варто звернути увагу на біль комфортну для зберігання модель.

Екіпіровка для захисту

Скільки б не коштував самокат, падіння та легкі травми у початківців не виключення. тож подбайте про безпеку дитини і додатково придбайте наколінники, налікотники, шолом та захисні рукавички для більш безпечної їзди.

Будьте першим, хто прокоментував "Правила вибору дитячого самоката"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*