Від завтра почнуть зносити житомирський ліцей №25 | Times ZT

Від завтра почнуть зносити житомирський ліцей №25

У Житомирі розпочинають демонтаж знищеного рашистами ліцею №25. Про це під час брифінгу розповів міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, наразі вже є кошти на демонтаж ліцею. Отже розпочнуть роботи сьогодні-завтра:

«Житомирська обласна адміністрація вже отримала кошти від Кабінету міністрів саме на демонтаж, зокрема і таких будівель. Уже сьогодні-завтра будівлю ліцею №25 почнуть демонтувати».

Також Сухомлин додав, що допомагатимуть демонтувати ліцей комунальні служби. Процес демонтажу може тривати один-два місяці. 

Окрім того, міський голова розповів, що Барселона не зможе повністю допомогти з відбудовою навчального закладу, проте надасть для цього частину коштів, а це – мільйони євро.

«Сьогодні у мене було спілкування листами з Барселоною, вони надали відповідь, що не можуть повністю допомогти відбудувати ліцей, але якусь частину коштів на нього нададуть. Йдеться про мільйони євро. Ми будемо створювати окремий фонд під відбудову ліцею №25, адже можуть бути і європейські кошти, а також кошти меценатів, тому що є багато звернень від тих, хто навчався у ліцеї, вони готові власними коштами допомогти відбудувати його», – зазначив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, житомирський ліцей №25 переїде в іншу будівлю.

Будьте першим, хто прокоментував "Від завтра почнуть зносити житомирський ліцей №25"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*