Житомирський ліцей №25 переїде в іншу будівлю | Times ZT

Житомирський ліцей №25 переїде в іншу будівлю

У Житомирі намагатимуться зробити все, аби якнайшвидше відбудувати розбомблений рашистами ліцей №25. Про це в прямому етері розповів міський голова Сергій Сухомлин

За його словами, наразі шукають спонсорів, щоб зібрати кошти на відбудову навчального закладу:

«Ескізний проєкт є, починаємо робити робочу документацію. Ми хочемо, щоб ліцей був символом відновлення Житомира, був сучасним, європейським, і будівництво такого закладу коштує чимало. І поки що держава забороняє фінансування капітальних видатків, ми навіть не можемо заплатити за проєкт, тому ми шукаємо спонсорські кошти, і намагаємо знайти вихід з цієї ситуації. Але треба вже починати щось робити, щоб швидше його відбудувати».

Окрім цього, ліцей №25 тимчасово переїде в професійно-технічне училище. Там зроблять ремонт та підготують класи.

«Ми спілкувалися з Міністром освіти, щоб нам передали деякі корпуси професійно-технічного училища, в центрі міста, для того, щоб за літній період ми могли там зробити поточний ремонт та облаштувати класи. Не розривати ліцей на 5-6 локацій, не розпорошувати класи ліцею і колектив на інші учбові заклади, а зберегти колектив і дух 25 ліцею», – каже Сухомлин. 

Раніше зазначали, що іноземні архітектори створили проєкт нового приміщення ліцею №25. Своїми ідеями також ділилися і місцеві архітектори.

Нагадаємо, у школах Житомира зменшиться кількість першокласників.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ліцей №25 переїде в іншу будівлю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*