Президент України закликав польський уряд та польського президента зустрітися на кордоні до 24 лютого

Президент України закликав польський уряд та польського президента зустрітися на кордоні до 24 лютого

Наразі на українсько-польському кордоні не спокійно. Польські фермери продовжують блокувати усі шість пунктів пропусків. Через це на кордоні утворилися кілометрові черги. Наразі в них перебуває понад 2500 вантажівок.

Ситуацію загострює те, що, скориставшись ситуацією проросійські сили почали виступати вже і проти ЄС, і проти НАТО, та навіть висипати українське зерно на дорогу з фур та вагонів.

Сьогодні в ситуацію втрутився вже президент України Володимир Зеленський. Він доручив уряду найближчим часом бути на кордоні України і Польщі та закликав польський уряд зробити те саме.

“Я доручив нашому уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні між нашими державами. І я прошу тебе, Дональде, пане Премʼєр-міністре, теж приїхати до кордону. Анджею, пане Президенте, я прошу тебе підтримати цей діалог. Це національна безпека. Ми не маємо це затягувати. Найближчі дні дають нам шанс це зробити,

– наголосив президент України.

Нагадаємо, що блокада кордону проросійськими силами під виглядом страйку польських фермерів триває з 9 лютого. Вчора страйкарі і взагалі перекрили додатково ще й залазничне сполучення.

Будьте першим, хто прокоментував "Президент України закликав польський уряд та польського президента зустрітися на кордоні до 24 лютого"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*