Проект ESCAPE: Володіння панів Добровольських (відео)

Володіння Дорбовольських (50.171559, 28.819803) Винокурня та залишки панського будинку з парком побудовані близько 1904 року Братами Добровольськими

Винокурня – приклад якісної промислової архітектури початку 20 століття. Побудована з каменю та обпаленої високоякісної цегли. Першопочатково використовувалась як спиртзавод, пізніше як млин. Знаходиться у приватній власності. Будинок горів. Частина майнового комплексу місцевих панів – Добровольських.

Панський будинок – одноповерхова будівля з обпаленої цегли, частково перебудовано, використовується як школа старших класів. Знаходиться посеред залишків колись великого парку, який частково роздали переселенцям з чорнобильської зони. Основний будинок сільської школи – перебудований в більшій мірі, основні приміщення виконані з цегли сирцю, використовувалось як будинок прислуги. Підписуйтесь на наш канал!

About the Author

Project ESCAPE
Проект ESCAPE - це відео-блог про закинуті місця на карті України. Ми хочемо показати Вам красу та історію місць, які вже покинуті людьми, але все ж таки є частиною нашої історії, яку потрібно пам'ятати.

Будьте першим, хто прокоментував "Проект ESCAPE: Володіння панів Добровольських (відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*