Житомирщиною масово поширюють великі конверти з агітками, що рекламують успіхи чинного Президента Петра Порошенка. Журналісти редакції Times.ZT вже встигли отримати такий лист і поглянути на його зміст.
Поцікавившись у жінки, яка роздає матеріали, хто це все фінансує, почули відповідь, що це все на волонтерських засадах. Всередині листа були: брошура «Напрямки перспективного розвитку Житомирської області на 2019 -2021 роки (проект). Розроблено на виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 6 грудня 2018 року № 412/2018», карта-схема «План перспективного розвитку Житомирської області на 2019-2021 (проект)», анкета та зворотній лист для Президента. Такі ж документи на брифінгу близько двох тижнів тому представляв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190318_143722-Kopyrovat--768x1024.jpg)
І це викликає багато запитань. В анкеті вказано, що друк відбувся не за кошти бюджету, при цьому тираж становить понад 700 тисяч примірників. Хто ж такий цей «благодійник»? Також в анкеті є питання про чиновників, відповідь на яке надається «на умовах анонімності». Але ж вище вказується ім’я та прізвище опитаного.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/53788260_2334135066605319_5068232275963936768_n-Kopyrovat--768x1024.jpg)
І чому за два тижні до виборів Рада регіонального розвитку (утворена Президентом України Петром Порошенком 21 квітня 2015 року.) лише зараз зацікавилась думкою громадян?
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/54770973_2334135036605322_1200263773764452352_n-Kopyrovat--768x1024.jpg)
Пропозиції та анкету пропонують надіслати не за адресою Банкова, 11 (як зазначено на великому конверті), а на вул. Хрещатик, 22 у м. Києві. Зазначимо, там знаходиться відділення №1 Укрпошти.
По інформації з сайтів YouControl та OpenDataBot, друком матеріалів займається ПП «ВИДАВНИЦТВО ПРЕС АРТ», яке декілька разів змінювало власника. Також у реєстрі вказується, що воно кардинально змінило вид діяльності – з водостічних труб на газети.
Два роки тому ця фірма належала Ошарову Івану Станіславовичу. Разом з дружиною Кагановською Оленою Юхимівною вони були бенефіціарами (ред. – кінцевими власниками) ПП «ГАУЯ». Цікавий факт, що ці персони належали до підрозділу Міністерства культури. Після приходу Андрія Мітченка, «ГАУЯ» радикально змінила вид діяльності – з 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування на 58.14 Видання журналів і періодичних видань.
Теперішнім власником є Павло Семенов, який до цього був старшим офіцером виробничого відділу Адміністрації державної спеціальної служби транспорту, простими словами – держслужбовець. Але при цьому Семенову належать декілька однойменних друкарень.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190318_143740-Kopyrovat--768x1024.jpg)
Таким чином Петро Порошенко намагається зібрати біля себе вірний електорат та натякнути, що останнє слово буде за ним. Не надто маскуючи сумнівні засоби та технології для власної агітації, ще й використовуючи очільника області Гундича в якості організатора місцевого адмінресурсу.
Будьте першим, хто прокоментував "Жителі Житомирщини отримують «листи щастя» від Петра Порошенка"