Жителі Житомирщини отримують «листи щастя» від Петра Порошенка

Житомирщиною масово поширюють великі конверти з агітками, що рекламують  успіхи чинного Президента Петра Порошенка. Журналісти редакції Times.ZT вже встигли отримати такий лист і поглянути на його зміст.

Поцікавившись у жінки, яка роздає матеріали, хто це все фінансує, почули відповідь, що це все на волонтерських засадах. Всередині листа були: брошура «Напрямки перспективного розвитку Житомирської області на 2019 -2021 роки (проект). Розроблено на виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 6 грудня 2018 року № 412/2018», карта-схема «План перспективного розвитку Житомирської області на 2019-2021 (проект)», анкета та зворотній лист для Президента. Такі ж документи на брифінгу близько двох тижнів тому представляв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

І це викликає багато запитань. В анкеті вказано, що друк відбувся не за кошти бюджету, при цьому тираж становить понад 700 тисяч примірників. Хто ж такий цей «благодійник»? Також в анкеті є питання про чиновників, відповідь на яке надається «на умовах анонімності». Але ж вище вказується ім’я та прізвище опитаного.

І чому за два тижні до виборів Рада регіонального розвитку (утворена Президентом України Петром Порошенком 21 квітня 2015 року.) лише зараз зацікавилась думкою громадян?

Пропозиції та анкету пропонують надіслати не за адресою Банкова, 11 (як зазначено на великому конверті), а на вул. Хрещатик, 22 у м. Києві. Зазначимо, там знаходиться відділення №1 Укрпошти.

По інформації з сайтів YouControl та OpenDataBot, друком матеріалів займається ПП «ВИДАВНИЦТВО ПРЕС АРТ», яке декілька разів змінювало власника. Також у реєстрі вказується, що воно кардинально змінило вид діяльності – з  водостічних труб на газети.

Два роки тому ця фірма належала Ошарову Івану Станіславовичу. Разом з дружиною Кагановською Оленою Юхимівною вони були бенефіціарами (ред. – кінцевими власниками) ПП «ГАУЯ». Цікавий факт, що ці персони належали до підрозділу Міністерства культури. Після приходу Андрія Мітченка, «ГАУЯ» радикально змінила вид діяльності – з 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування на 58.14 Видання журналів і періодичних видань.

Теперішнім власником є Павло Семенов, який до цього був старшим офіцером виробничого відділу Адміністрації державної спеціальної служби транспорту, простими словами – держслужбовець. Але при цьому Семенову належать декілька однойменних друкарень.

Таким чином Петро Порошенко намагається зібрати біля себе вірний електорат та натякнути, що останнє слово буде за ним. Не надто маскуючи сумнівні засоби та технології для власної агітації, ще й використовуючи очільника області Гундича в якості організатора місцевого адмінресурсу.

Будьте першим, хто прокоментував "Жителі Житомирщини отримують «листи щастя» від Петра Порошенка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*