Програма святкування “Дня житомирянина” та “Дня підприємця”

У суботу, 4 вересня, у Житомирі вже вдруге відбудеться святкування “Дня житомирянина”. Нагадуємо, що цьогоріч вартість свята складе більше 300 тис грн.

“У 2020 році було започатковано проведення щорічного культурного арт-фестивалю “День житомирянина” у першу суботу вересня.  Програмою заходу передбачено:

  • в кінотеатрі “Україна” о 13 годині відбудеться показ фільму “Незламний. Шлях до мрії” про життєвий шлях та та творчість сергія Павловича Корольова;
  • на вулиці Михайлівська з 14 до 21 години планується розміщення тематичних фотозон,  а також виступ майстерної хореографії “La Danza”, виступ колективу творчого об’єднання “PARADIZ” міста Київ, відзначення Дня підприємця “Житомирянин – підприємець”, який присвячений в цьому році креативним індустріям. Далі буде fashion показ одягу від українських дизайнерів. Сольний виступ віолончеліста лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів PETROV VIOLONGELLO.
  • о 18 годині заплановано вітання міського голови з Днем житомирян та Днем підприємця.
  • Святкова джазова програма за участі джазових колективів України та міста.
  • з 12 до 18 години на бульварі Новому виставка-фестиваль “Військовий сувенір” за участі учасників АТО та членів їх родин”, – анонсувала начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій.

Будьте першим, хто прокоментував "Програма святкування “Дня житомирянина” та “Дня підприємця”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*