Звісно ж, незважаючи на широко відомий мем, Житомир існує! А от де саме, як та коли – залежить виключно від кожного з нас. Ми не будемо занурюватися в нетрі квантової фізики, яка легко руйнує наше сприйняття будь чого своїми науково доведеними теоріями. Просто пропонуємо прийняти як належне, що світ довкола – це не щось жорстке і незмінне, як могло б здатися від початку. Навпаки, це щóсь – змінюється, бо побудоване на наших індивідуальних і колективних думках.
І не потрібно бути розумником-фізиком, щоб на власні очі переконатися, що все навколо – це виключно наша ілюзія. Просто подивіться на ці чудові світлини житомирського фотохудожника Тараса Орешнікова. Знайомі місця, звичні картинки? І так, і ні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-41-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-42-1024x685.jpg)
Занотовані миті реальності навіть на фото не є чимось сталим. В ці світлини можна занурюватися годинами, відкриваючи для себе нові враження, відчуття, обрії. Ілюзія, без якої реальність просто не може існувати.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-43-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-44-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-43-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-46-2-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-44-1024x704.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-45-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-46-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-47-2-1024x699.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-47-3-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-47-710x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-49-2-778x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-48-1024x791.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-49-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-51-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-51-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-52-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-50-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-50-2-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-52-1024x675.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-53-1024x731.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-54-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-55-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-56-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-12-08-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-11-21-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-41-00-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-41-01-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-41-00-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-40-58-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-14_21-41-00-3-1024x678.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-28-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-29-2-1024x744.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-29-3-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-29-4-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-29-5-1024x657.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-29-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-34-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-35-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-17_19-38-35-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-11-26-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-12-20-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-12-08-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-12-44-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-13-00-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-13-30-1024x646.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-13-13-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-13-52-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-14-40-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-14-49-1024x626.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-14-05-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-50-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-14-57-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-10-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-21-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-28-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-46-1024x759.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_21-15-58-1024x685.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
В Житомирі пройшла акція до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Прогулянка неіснуючим Житомиром (ФОТО)"