«Прощай немытая россия»: в Україні змінять шкільну програму

В Україні шкільна програма зазнає значних змін. Про це розповів заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко, передає «24 канал».

Змін зазнають такі предмети як: Зарубіжна література, Історія України, Всесвітня історія, а також Захист Вітчизни. 

Зарубіжна література 

Суттєвих змін зазнає Зарубіжна література. З програми планують вилучити твори низки письменників, а також самих авторів.

«Такого як Війна і Мир в Україні вивчати вже не будуть. Тобто все, що оспівувало російські війська, усе це зникне з програми Зарубіжної літератури», – зазначив Вітренко.

Що стосується окремих авторів, то наразі точаться дискусії кого залишити, а кого прибрати.

Історія України та Всесвітня історія

Андрій Вітренко зазначив, що у випадку з цими двома предметами змін зазнає саме методологія викладання. Ба більше, випишуть взаємовідносини між українцями та «русскім міром». Вони базуватимуться на історичних фактах і документах.

Нових підручників у школярів, швидше за все, не буде. Натомість викладачі отримають оновлений план роботи, згідно з яким і відбуватиметься навчання. Це дозволить, наприклад, викладати ту ж історію без викривлень у фактах, до яких схильні на росії.

Захист Вітчизни

Крім того, змін зазнає предмет Захист Вітчизни. У ньому з’явиться більше тем, які стосуються практичного спрямування. Також посилять національно-патріотичне виховання.

На заняттях розповідатимуть про правила поведінки з мінами та вибухонебезпечними предметами. Усе для того, щоб діти знали, чого не можна робити та що може загрожувати їхньому життю. Це особливо актуально зараз, адже величезні території України заміновані рашистами.

Нагадаємо, русня погрожує Україні вдарити по держустановах.

Будьте першим, хто прокоментував "«Прощай немытая россия»: в Україні змінять шкільну програму"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*