«Просто крутимо педалі»: з Житомира за місто велосипедом (ФОТО)

В останній день вересня в Житомирі відбувся велопробіг, учасники якого навідалися у мальовничі місця Березівської рекреаційної зони та Іванківського кар’єру.

Багатолюдна компанія велосипедистів стартувала зранку від Драматичного театру та подолала близько 40 км.

“Наша мета не просто  подолати якусь відстань. Ми відкриваємо для учасників нові місця, проводимо час на природі та просто відпочиваємо. Головне – це об’єднання, підтримка одне одного. Ми не змагаємось, не встановлює рекорди. Це просто активний відпочинок для всіх. Сенс таких заходів – відволікти житомирян від буденних справ, щоденної роботи, перезавантажитись. А ще – це спілкування. Дуже круто, коли приєднуються родинами, приводять друзів. Ми просто крутимо педалі, усі разом проводимо час”, – розповідає один з організаторів велопробігу Назар Мудрий. 

Аби такі колективні поїзди проходили спокійно та без ексцесів, до проведення заходу долучаються працівники патрульної поліції та загін швидкого реагування Червоного Хреста.

“Ми дуже вдячні патрульній поліції за те, що оперативно перекривають рух по нашим маршрутам, стежать за безпекою нашого пересування. А ще загону швидкого реагування Червоного Хреста. Ми кожен раз їх запрошуємо, сподіваючись, що їхня допомога нікому не знадобиться. Але вони завжди поруч”, – говорить Андрій Мудрий. 

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

В Житомирі триває Книжковий форум «Відсіч. ДієСлово» (ФОТО)

Аукціон, виставки, концерти: культурні події Житомира, які ви пропустили (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Просто крутимо педалі»: з Житомира за місто велосипедом (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*