Не авторитети, а гад та криса: в Лук’янівському СІЗО бандюки з Житомирщини отримали нові статуси

Не авторитети, а гад та криса: в Лук’янівському СІЗО бандюки з Житомирщини отримали нові статуси

Кримінальні авторитети з Житомирщини 35-річний Андрій Лавріненко та “смотрящий” за Коростишевом Анатолій Моргунов (“Толік”) стали широко відомими після своїх   рекетирських звитяг стосовно військовослужбовця ЗСУ. Бандюки “поставили на лічильник” захисника, вимагаючи 190 тис. грн, та погрожували вбити його вагітну дружину. В серпні правоохоронці затримали 8 фігурантів злочинного угрупування.

Як з’ясувалося, послужний список “героїв” набагато більший. 18 вересня 2023 року  Кузнецовський міський суд Рівненської області визначив запобіжні заходи у вигляді безальтернативного тримання під вартою відносно обвинувачених Лавриненка та Толіка у вчиненні терористичного акту (ч.2 ст.258 КК України) під час спроб перерозподілу сфер впливу із незаконного видобутку бурштину на території Сарненського району зразка травня 2014 року.

Як свідчать матеріали суду обрання “запобіжників” Моргунову та Лавріненку по справі більш ніж дев’ятирічної давнини ініціювала сторона держобвинувачення. Прокурори посилалися на  існування “ризиків переховування обвинувачених від суду” та високій ймовірності  скоєння злочинцями інших кримінальних правопорушень. Аргументів додала і історія з військовим.

Після вдалої спецоперації з затриманням ОЗУ, проведеної правоохоронцями в серпні на Житомирщині, Лавріненка і Толіка було взято під варту та доправлено до Київського СІЗО. 

За інформацією обізнаного джерела видання  Dетектив-Info, в стінах “діда Лук’яна” смотрящего за Коростишевом та його спільника очікував геть негостинний прийом з боку інших арештантів.

Як вважається, в “тюрмі №1 в Україні” Моргунову та Лавріненко (відносно яких наразі застосовано безальтернативні арешти в двох різних кримінальних провадженнях) оголосили претензії в дотичності до низки непорядних вчинків, після чого – нівелювали їх статуси.

“Тривалий час у себе в місті вони тупо діяли “по беспределу”, відзначилися низкою відверто низьких і ганебних дій, пов’язаних із знущанням, зокрема й сексуального характеру, щодо підлітків та дівчат. Тупо всіх залякували, проте стверджувати про наявність в них якихось “статусів” було б перебільшенням. Але наразі, вже в тюрмі, вони їх отримали: один став “гадом”, а інший – “крисою”, – описує ці процеси обізнаний співрозмовник Dетектив-Info.

На Житомирщині затримали угрупування рекетирів, які намагалися вибити 190 тисяч гривень з військовослужбовця

«За 33 роки нічого не змінилося»: як адміністрація Житомирської обласної лікарні імені Гербачевського делегувала свої обов’язки волонтерам

Будьте першим, хто прокоментував "Не авторитети, а гад та криса: в Лук’янівському СІЗО бандюки з Житомирщини отримали нові статуси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*