Протверезів та згадав про “честь”: начальник відділу Житомирського РУ поліції розповів свою версію побиття тероборонівця

Сергій Данилюк, начальник відділу поліції №1 Житомирського РУП ГУНП, один з фігурантів побиття місцевого тероборонівця Івана Тимощука, яке сталося 3 серпня в кафе “Чеширський кіт”, не втерпів і вирішив донести до широкого загалу свою версію подій.

Нагадаємо, що два поліцейських чина, Сергій Данилюк та Володимир Родинюк на підпитку причепилися до Івана, бо той мав необережність якось не так на них подивитися. Після “розмови” з поліцейськими, Івану діагностували струс мозку. 

Історія, яку майже похвилинно задокументували камери відеоспостереження, набула неабиякого розголосу і вийшла далеко за межі міста.  Володимира Родинюка, на той момент т.в.о. начальника Житомирського районного управління поліції ГУНП, від посади відсторонили. 

А от Сергій Данилюк, протверезівши, пригадав, що знає такі слова, як “честь” та “гідність”, обурився на критику і вирішив озвучити свою версію подій.

Насправді, поліцейські знаходилися в житомирському кафе на завданні, вистежували дуже небезпечного ще й озброєного злочинця Івана Тимощука. Були абсолютно тверезі, а п’яними лише прикидалися, щоб ніхто не запідозрив в них співробітників поліції.  

“Бандит” Тимощук, увійшовши до закладу, на поліцейське “прикриття” не повівся, натомість одразу кинувся до них зі страшними погрозами.

Насправді, це вільний переклад з поліцейського посту, в оригіналі це виглядає трохи інакше.

Прочитати це тепер можна лише в такому вигляді.

Схоже, що житомиряни таки накидали ображеному пану Данилюку коментарів, які він спочатку старанно видаляв.  Але врешті прикрив сторінку від зайвих очей. 

Проте, на випадок, якщо “правильний та порядний начальник поліції” Сергій Данилюк читає щось ще, крім своєї сторінці у Фейсбуці, нагадаємо йому, що українці, а особливо житомиряни – не русня, і не настільки тупі, щоб не побачити очевидних маніпуляцій, недолугих виправдань і притягнутих за вуха фактів. Частково виправдовує Данилюка те, що він все ж таки поліцейський і, мабуть, інакше просто не вміє розмовляти з людьми. А про такі слова як “вибачте, був неправий” навіть ніколи і не чув.

“Ще 23 серпня ми звернулись до ГУНП в Житомирській області з ініціативою провести спільний брифінг командування батальйону та ГУНП щодо цього інциденту. Будь-які чвари не на часі, адже в країні війна. Звичайно, до завершення розслідування ДБР правову оцінку ми не можемо дати. Але оцінити цей випадок з моральної та етичної точки зору, зменшити напругу у суспільстві ми повинні. Наразі, жодної відповіді ані від керівника ГУНП Олега Трачука, ані навіть від керівниці відділу комунікації поліції Алли Ващенко досі не надійшло. Натомість, триває тиск та переслідування нашого бійця. Зокрема начальник відділу поліції №1 Сергій Данилюк розродився на своїй сторінці дописом, в якому звинуватив Івана у власних гріхах – п’яному дебоші, погрозах, причетності до тяжких злочинів. Нагадаю, що Іван Тимощук немає жодної судимості, був тверезим в той вечір, що підтверджено відповідними медичними довідками. Наразі, такий демарш працівника поліції Данилюка, якого відсторонили від посади до завершення розслідування, та позиція керівництва ГУНП виглядає як диверсія: здається, що під час дії  військового стану вони намагаються дискредитувати бійців Сил оборони в очах суспільства, підриваючи моральний дух наших вояків та, як наслідок, обороноздатність держави, – прокоментував інцидент заступник командира батальйону ДУК “Соколи Полісся” Вадим Павлюк. – Замість того, щоб максимально консолідувати зусилля для забезпечення правопорядку та безпеки в нашій громаді, керівництво поліції в Житомирській області робить вигляд, що нічого не сталося, водночас дозволяючи своїм працівникам вдаватись до “дрібних пакостей”. Наразі це личило б не дорослим людям, які носять офіцерські погони, а вихованцям дитячого садочка”.

Ми продовжуємо пильно стежити за цією історію і, відповідно, інформуватимемо наших читачів про перебіг подій цього дефективного детективу.

Переглянути та почитати про події 3 серпня можна тут

Поки поліція в Житомирі влаштовує п’яні дебоші, на сході гинуть наші чоловіки.

Будьте першим, хто прокоментував "Протверезів та згадав про “честь”: начальник відділу Житомирського РУ поліції розповів свою версію побиття тероборонівця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*