30 жовтня на житомирському Смолянському військовому цвинтарі відбулося прощання з Героєм, Близнюком Олексієм Миколайовичем, який віддав своє життя за Україну, захищаючи південні рубежі від атак російського агресора.
Олексій був корінним житомирянином, навчався в ЗОШ №24, пізніше закінчив житомирський військовий інститут імені Корольова. Згодом продовжив військову службу в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Також продовжував працювати на мирних професіях.
“З початком повномасштабної агресії з боку російської федерації він добровільно призвався до лав ЗСУ і став на наш захист. На жаль трагічно загинув 23 серпня, виконуючи бойове завдання, обороняючи один з населених пунктів півдня нашої країни. У загиблого у вічній скорботі залишилася його мати, батько, також дружина і двоє дітей…” — інформує Ярослав Весельський, керівник центру допомоги учасникам бойових дій.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3231-11-1024x683.jpg)
Віддати останню шану і востаннє провести загиблого прийшли близькі, родичі, військові побратими, друзі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3227-10.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3215-8.jpg)
“Це людина широкої душі, він постійно хвилювався за своїх людей, свій особовий склад. Він завжди був попереду. Всі ж зараз дивляться новини за останній день, то це велика заслуга нашого “Кепа” і його людей, за те, що відбувається зараз на Херсонщині.” — згадує побратим Олексія.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3220-9-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3193-5.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3192-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3203-7-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3189-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSCF3188-2.jpg)
Світла пам’ять Герою…
В Житомирі вшанували пам’ять полеглих Захисників України (ФОТО-ВІДЕО)
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі попрощалися з Героєм Олексієм Близнюком (ФОТО-ВІДЕО)"