В Житомирі попрощалися з Героєм Олексієм Близнюком (ФОТО-ВІДЕО)

30 жовтня на житомирському Смолянському військовому цвинтарі відбулося прощання з Героєм, Близнюком Олексієм Миколайовичем, який віддав своє життя за Україну, захищаючи південні рубежі від атак російського агресора.

Олексій був корінним житомирянином, навчався в ЗОШ №24, пізніше закінчив житомирський військовий інститут імені Корольова. Згодом продовжив військову службу в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Також продовжував працювати на мирних професіях.

“З початком повномасштабної агресії з боку російської федерації він добровільно призвався до лав ЗСУ і став на наш захист. На жаль трагічно загинув 23 серпня, виконуючи бойове завдання, обороняючи один з населених пунктів півдня нашої країни. У загиблого у вічній скорботі залишилася його мати, батько, також дружина і двоє дітей…” — інформує Ярослав Весельський, керівник центру допомоги учасникам бойових дій.

Віддати останню шану і востаннє провести загиблого прийшли близькі, родичі, військові побратими, друзі.

“Це людина широкої душі, він постійно хвилювався за своїх людей, свій особовий склад. Він завжди був попереду. Всі ж зараз дивляться новини за останній день, то це велика заслуга нашого “Кепа” і його людей, за те, що відбувається зараз на Херсонщині.” — згадує побратим Олексія.

Світла пам’ять Герою…

В Житомирі вшанували пам’ять полеглих Захисників України (ФОТО-ВІДЕО)

ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян під Херсоном

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі попрощалися з Героєм Олексієм Близнюком (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*