Пройди тест – знайди кандидата-однодумця: в Житомирі презентували програму «Вибори 2019. За кого голосувати?»

14 березня в Житомирі, в готелі «Україна» відбулась презентація онлайн-інструменту «Вибори 2019: За кого голосувати?». Завдяки йому будь-хто за 15-20 хвилин зможе отримати достатньо інформації для правильного вибору Президента України.

«Часто доводилося чути навіть від друзів та знайомих, що такий інструмент полегшив би підготовку до дня виборів. І ось тепер кожен може скористатися. У ці передвиборчі дні, коли навіть на кухнях і автобусних зупинках, а тим більше в соціальних мережах тривають дискусії на тему “Так а за кого голосувати?”, такий інструмент стане в нагоді для всіх, хто хоче зробити усвідомлений вибір», – зазначає Сергій Яцик, регіональний представник ГО Центр UA в Житомирській області.

За словами представника, команда Центру вирішила створити онлайн-інструмент, який полегшить життя українців напередодні президентських виборів. У легкий та доступний спосіб кожен охочий може ознайомитися із профайлами десяти найпопулярніших кандидатів у Президенти.

Крім цього, можна також проаналізувати позиції кандидатів у 22 сферах політики, які входять до компетенції Президента та іншими законами України. Однак, найважливіша функція цього інструменту – можливість виборців пройти онлайн-тест, сформувати власну політичну програму і в фіналі побачити ТОП-3 кандидатів, думки яких схожі на ваші.

Команда Центру UA переконана, що зможе охопити кілька сотень тисяч користувачів – а це вже кілька відсотків виборців, які «робитимуть погоду» на цих і майбутніх виборах.

  • 39
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Пройди тест – знайди кандидата-однодумця: в Житомирі презентували програму «Вибори 2019. За кого голосувати?»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*