На Житомирщині жертвами шахрайок стали дві молоді дівчини

В Житомирі 17-річна мешканка обласного центру звернулася до поліції з повідомленням про шахрайство, в результаті якого вона втратила власний ноутбук. Подібна ситуація сталася і в м. Баранівка, де у 18-річної місцевої жительки внаслідок ошуканства утворились борги перед банком на суму 10 тисяч гривень. В обох випадках дівчата стати жертвами власних знайомих. Поліція закликає громадян не довіряти нікому власне майно і, тим більше, конфіденційну інформацію.

В четвер, 14 березня, до поліції звернулася 18-річна студентка баранівського навчального закладу. Вона заявила, що не здійснюючи останнім часом ніяких фінансових операцій, виявила на власному банківському рахунку значну заборгованість.

Правоохоронці провели перевірку та з’ясували, що заявниця кілька місяців тому оформила для 17-річної подруги кредит на придбання мобільного телефону. Для розрахунку за позикою вона віддала своїй знайомій банківську картку і повідомила конфіденційні дані для того, щоб та самостійно вносила кошти для погашення кредиту. В результаті на заявницю було оформлено ще кілька кредитів. Внаслідок необачності та надмірної довірливості на сьогодні кредитний борг дівчини зріс до 10 тисяч гривень.

Цього ж дня у Житомирі 17-річна місцева жителька звернулася до поліції з заявою про шахрайство. У грудні минулого року вона дозволила своїй 18-річній знайомій покористуватися власним ноутбуком вартістю близько 6 тисяч гривень. Досі комп’ютер власниці повернуто так і не було.

Нині за обома фактами тривають відповідні перевірки. Причетні до правопорушень дівчата у скоєному зізналися. Відповідно до ч.1 ст. 190 (Шахрайство) такі дії можуть обернутися покаранням у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Поліція закликає громадян бути розсудливими та обережними у фінансових питаннях.  Нікому не передавайте власні документи, банківські картки, і, тим більше, не повідомляйте конфіденційну інформацію, що дозволить отримати доступ до ваших рахунків.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині жертвами шахрайок стали дві молоді дівчини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*