14 березня біля пам’ятника Героям Небесної сотні житомирян вшанували українських добровольців, які першими вирушили на Схід, щоб зупинити російського ворога. Ну думку присутніх, сьогодні найважливішим завданням є пам’ятати про їх подвиг та згадувати про них не лише один день на рік, а постійно висловлювати їм свою повагу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0799.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0802-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0808-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0811.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0822-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0823-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0840-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0841-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0853-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0863-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0869-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0876-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0886-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0900-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0899-Kopyrovat-.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0913-Kopyrovat-1-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0920-Kopyrovat-.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Ці воїни наповнюють наші серця: в Житомирі відзначили День українського добровольця (ФОТО)"