При перепризначенні субсидії "сумнівні борги" не враховуватимуться | Times ZT

При перепризначенні субсидії “сумнівні борги” не враховуватимуться

У травні при перепризначенні субсидій на новий рік до уваги не будуть братися донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов. Про це повідомляють в обласному управлінні соціального захисту населення.

З огляду на позицію НКРЕКП про неправомірність дій операторів газорозподільчих мереж, Міністерство соціальної політики України, ініціювало зміни до постанови КМУ, які передбачають право субсидіантів на автоматичне перепризначення допомоги на новий період за наявності «сумнівного» боргу за газ.

У травні, на вимогу постанови Кабінету Міністрів України № 848, усі постачальники природного газу будуть зобов’язані надати у місцеві управління соцзахисту інформацію щодо наявності простроченої заборгованості без зазначення нарахувань за так звані коефіцієнти. На основі цієї інформації й будуть перепризначатися субсидії.

Сім’ї, які вчасно розраховуються за спожиті послуги, отримають право на готівкову субсидію. Громадяни, які матимуть борги за спожитий ними газ, будуть переведені на безготівкову форму монетизації. Борги сумнівного походження ні в першому, ні в другому випадку не впливатимуть на процес перепризначення субсидій.

Нагадаємо, що з березня на Житомирщині стартувала виплата субсидії «живими» грошима.

Будьте першим, хто прокоментував "При перепризначенні субсидії “сумнівні борги” не враховуватимуться"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*