Прибуткова робота за кордоном? На Житомирщині викрили посередників-шахраїв | Times ZT

Прибуткова робота за кордоном? На Житомирщині викрили посередників-шахраїв

Підозрювані у шахрайських схемах працевлаштування розміщували оголошення про прибуткову роботу за кордоном. Зокрема мова йде про заробіток в країнах ЄС. У зацікавлених заробити, бізнесмени вимагали передплату за свої послуги, а потім безслідно щезали.

Про розкриття такої схеми сьогодні, 15 квітня, повідомили співробітники кіберполіції в Житомирській області спільно з місцевою прокуратурою та слідчими поліції. 

Група осіб у соціальних мережах розміщувала оголошення про працевлаштування на рибних фермах в Німеччині та Нідерландах. Далі зацікавлені українці телефонували їм за вказаним номером, за вакансію повинні були заплатити наперед близько 3 тис грн. Проте, як тільки клієнти оплачували так звані послуги, посередники зникали зі зв’язку та не відповідали на дзвінки. 

Працівники кіберполіції встановили, що до злочинних дій причетні двоє жителів Житомирської області, віком 28 і 23 роки. Кожен з них мав свої обов’язки: 28-річний житомирянин був організатором та безпосередньо контактував з потенційними клієнтами, а інший – публікував оголошення в різних соцмережах та на інтернет-платформах. Він також відповідав за наповнення банківського рахунку й розподіл коштів по карткам.

Правоохоронці обшукали помешкання фігурантів й вилучили мобільні телефони, sim-карти,   комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі та банківські картки.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України – слідчі дії все ще тривають. 

Нагадуємо, якщо ви вирішили працевлаштуватись за кордоном, варто, все ж таки, користуватись послугами ліцензованих організацій, аби не стати потерпілим від таких зловмисних схем. 

Будьте першим, хто прокоментував "Прибуткова робота за кордоном? На Житомирщині викрили посередників-шахраїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*