СБУ затримала шахрая, який продавав посади у Кабміні. Його прізвище Єрмак? (ФОТО)

У Києві на вулиці Інститутській співробітники Служби безпеки України схопили чоловіка, який видавав себе за урядовця. Користуючись цим, негідник пропонував мешканцям Полтавської та Харківської областей посприяти у працевлаштування на «теплі» державні посади. Сприяння коштувало грошей: від 10 до 30 тис. доларів США.

Наприклад, за посаду заступника голови Аграрного фонду України шахрай вимагав 25 000 доларів. На гарячому його й затримали.

Нічого не нагадує? Правильно, ця історія ніби скопійована зі скандалу, який розгорівся у кінці березня. Народний депутат Гео Лерос опублікував відео, на яких громадянин Денис Єрмак пропонує іншим громадянам сприяння при працевлаштуванні на різні посади: на Київській митниці, в «Укрзалізниці», в Міністерстві інфраструктури тощо. Більше того, Д. Єрмак прямо каже, що за деякі посади деяким кандидаткам доведеться розплачуватися не лише грошима, але й тілом.

«Якщо дівчинка красива і «в темі», це все досить легко, тільки ми цим займатися не будемо, а перекинемо її на людей…»

Денис Єрмак на відео

Головний нюанс у тому, що Денис Єрмак – це рідний брат Андрія Єрмака. А Андрій Єрмак зараз керує Офісом Президента України. І плівки абсолютно реальні: сам А. Єрмак визнав, що на відео справді його брат.

Денис Єрмак у реальному житті

У будь-якій державі ЄС такий скандал негайно призвів би до відставки Андрія Єрмака та арешту Дениса Єрмака. Але тільки не в Зе-україні. Тут почалася абсолютно карикатурна історія: справи почали порушувати не проти фігуранта плівок – а проти того, хто плівки оприлюднив. Відомо принаймні про 5 кримінальних проваджень. Більшість із них – проти Гео Лероса, який змушений ходити на допити у Державне бюро розслідувань. А 1 квітня – на День дурня! – співробітники СБУ приїхали до Г. Лероса додому.

Гео Лерос

Народного депутата звинувачують «за фактом незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації». В інших провадженнях звинувачення просто феєричні, наприклад – «розголошення відомостей, які становлять державну таємницю».

Окрилений такою підтримкою, Денис Єрмак перейшов від оборони до наступу. Він нахабно заявив: «Я вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися із ідеями громадян, проектами, брати на розгляд їх резюме тощо…»

Тепер головне: так кого ж затримала СБУ на вулиці Інститутській? За даними з компетентних джерел, не Дениса Єрмака. І тому це, звичайно – шахрайство та корупція. І тому затриманий сидітиме під вартою. А у випадку з Денисом Єрмаком, як ви вже здогадалися, було лише «знайомство з різними проектами».

Ліворуч – В. Зеленський, праворуч – А. Єрмак

Не треба бути видатним політтехнологом, аби зрозуміти: «плівки Єрмака» це потужний заряд вибухівки, закладений і під особисту репутацію Володимира Зеленського, і під вертикаль Зе-влади в цілому. Українці – не та нація, яка миритиметься з подібним паскудством. Суспільний коронапсихоз поки що відтісняє гострі політичні теми на другий план. Але рано чи пізно таймер детонатора ім. Єрмака почне відраховувати час.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ затримала шахрая, який продавав посади у Кабміні. Його прізвище Єрмак? (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*