Причиною загибелі помічника генерала Залужного Геннадія Частякова стало необережне поводження з боєприпасом

Причиною загибелі помічника генерала Залужного Геннадія Частякова стало необережне поводження з боєприпасом

Ввечері 6 листопада головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що під час святкування свого Дня народження від вибуху гранати загинув його друг і помічник  Геннадій Частяков.

«В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині»,

– написав він у мережі.

Згодом з`ясувалося, що окрім самого іменинника під час вибуху серйозно постраждав його 13-річний син. Наразі хлопчик перебуває під наглядом медиків.

Правоохоронці терміново прибули на місце події, де встановили, що вибух стався через необережне поводження 39-річного помічника генерала з боєприпасом, який йому подарував товариш. Найшвидше, чоловік не повірив, що граната бойова, хоча колега запевняє, що попередив іменинника, і в момент, коли він тримав її в руках та демонстрував гостям, граната вибухнула.

«Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині й почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка. Спершу до рук боєприпас взяв син і почав крутити кільце. Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух. У квартирі поліція знайшла ще пʼять таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу»,

– повідомив міністр внутрішніх справ Клименко.

Наразі у кабінеті колеги-військовослужбовця, який подарував загиблому гранати, проведено обшук. Прізвища згаданого чоловіка не розголошують.

У Міністерстві внутрішніх справ підтверджують, що причиною загибелі Геннадія Частякова стало саме необережне поводження з боєприпасом.

Нагадаємо також, що Залужний розповів про посилення мобілізації в Україні.

Будьте першим, хто прокоментував "Причиною загибелі помічника генерала Залужного Геннадія Частякова стало необережне поводження з боєприпасом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*