Привітання Юлії Тимошенко зі святом Покрова Пресвятої Богородиці та Днем захисників й захисниць України

Свято Покрова Пресвятої Богородиці для нашої  культурної традиції є особливим і завжди шанувалося українцями. Це свято осені, свято нового врожаю й достатку, коли природа дбайливо вкриває натруджену землю пожовклим листям для зимового відпочинку.

У козацькому пантеоні урочистостей Покрова – на першому місці, адже українські козаки вважали це свято найзначнішою й найвеличнішою урочистістю року. За легендою Пресвята Богородиця захистила військо, вкривши людей покровою від ворога. Отже не випадково, що саме на Покрову відзначали День Українського козацтва, а тепер святкують День захисників й захисниць України, адже  Богородиця є покровителькою й Українського війська.

Сьогодні ми вітаємо наших воїнів, наших захисників. Ми дякуємо нашим кращим синам і дочкам за те, що вберегли Україну, захистили Батьківщину від ворога. За те, що й сьогодні вони мужньо й героїчно боронять нашу Вітчизну!

Дякуємо Вам, наші герої! Дякуємо за наш спокій, за мир, за честь, за гідність. Хай береже вас Бог і свята Покрова!

Хай Господь береже Україну!

Будьте першим, хто прокоментував "Привітання Юлії Тимошенко зі святом Покрова Пресвятої Богородиці та Днем захисників й захисниць України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*