Призначення нового керівника в Житомирському Держгеокадастрі викликало суперечки між атовцями

В Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області нове керівництво. Начальником призначений Анатолій Карбовський, а посаду його першого заступника отримав Вадим Чередник. На «оглядини» новопризначених прибули атовці та ветерани Житомирщини, які вже не один рік пильнують за роботою Держгеокадастру. За кілька років завдяки зусиллям атовців там змінилося безліч керівників. Кожного новоприбулого зустрічали з претензіями і навіть погрозами. От і цього разу все пішло за старою схемою. Майже.

Дивним чином атовці розділились на два табори. Частина з них охоче підтримала нове призначення в Держгеокадастрі, іншим це категорично не сподобалось.

«Деякі люди чомусь дуже не хотіли, щоб старий очільник звідси йшов, і ми прекрасно розуміємо чому. У нас є реальні документи, в яких вказано, що Держгеокадастр робив шахрайські дії разом з іншими нашими побратимами, декому було виділено бурштинові землі в заповідній зоні Олевського району, а комусь не дісталося нічого. Ми ще поки вас не знаємо, але хочемо надіятися і вірити, що ви — та людина, яка працюватиме для людей. Ми дуже хочемо, щоб все було відкрито, чесно і справедливо, бо все, що ми робимо — це для наших побратимів», — звернувся до новопризначеного керівника атовець Олександр Швецов.

Натомість Анатолій Карбовський запевнив бійців, що готовий до співпраці, планує працювати чесно та прозоро:

«Зараз мені довірено керувати головним управлінням, вирішувати кадрові питання, якщо будуть виявлені порушники — кадрових змін не уникнути. Я тут для того, щоб всі відчули швидкий і позитивний результат, я вас чую, і готовий співпрацювати, тому вважайте мене своїм партнером в цьому напрямку. Я прекрасно розумію, що зараз нездорова ситуація в Житомирській області, вас дискредитують. Ми будемо робити глибокий аналіз по колишніх справах, по працівниках, вже формується глибокий реєстр серед тих учасників АТО, які отримали землю чи не отримали, все буде перевірятися, і висвітлюватися. Ви можете мені озвучувати свої побажання та зауваження, я готовий вислухати кожного, ми завжди можемо поспілкуватися, та знайти компроміс. Моє першочергове доручення — земельні ділянки для соціально незахищених верств населення та учасників бойових дій».

Перелік претензій атовців до попереднього керівництва Держгеокадастру чималий. 

«Вже п’ятий рік нам не дають землю. Кажуть, що для нас немає землі, а самі її продають „по-тихому“. Коли ми хочемо оформити землю, ми готуємо документи, і коли вже все готове, нам кажуть, що земля вже оформлена на когось іншого. Є такі випадки, коли земля переходить у власність взагалі не існуючим особам. І ми прийшли сюди, щоб вирішити ці питання мирно», — розповів атовець Павло.

Проте, ситуацію, про яку розповів Павло, не можна назвати типовою. Адже частина атовців та ветеранів досить легко та просто отримала свої земельні ділянки без будь яких перепон з боку колишнього керівника Держгеокадастру.

Яким чином проходив розподіл на «правильних» та «неправильних» пільговиків в Держгеокадастрі, відомо лише атовцям-активістам, які плідно співпрацювали з колишнім керівником. То ж і від нового керівника почали вимагати посаду для «свого».

Анатолій Карбовський зазначив, що готовий взяти в команду на посаду заступника саме ту людину, якій довірятимуть всі атовці Житомирщини:

«Я чекаю від вас пропозиції на посаду заступника, які передам голові Держгеокадастру».

Проте, чи досягнуть атовці між собою компромісу, залишається лише гадати.

Будьте першим, хто прокоментував "Призначення нового керівника в Житомирському Держгеокадастрі викликало суперечки між атовцями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*