Пулинський район, а з ним і вся область у небезпеці – стверджують активісти. ВІДЕО

У селищі Мартинівка Пулинського району назріває екологічна катастрофа – вважають громадські активісти. Внаслідок порушення вимог облаштування місцевого худобомогильника існує ризик виникнення особливо небезпечних хвороб тварин та птиці.

В грудні до Державної екологічної інспекції Поліського округу звернувся місцевий житель з проханням перевірити умови утримання худобомогильника в урочищі «Неборівське». Згідно результатів перевірки, проведеної екологічними інспекторами, худобомогильник  не становить загрози, оскільки наявна ветеринарно-санітарна картка на нього,  погоджена головним державним інспектором ветеринарної медицини Пулинського району Лігутою О.М., а сам об’єкт знаходиться на відстані 1500 м від найближчого населеного пункту (с. Мартинівка) і в 500 м від найближчого водного об’єкту (р. Тартак), має часткову огорожу і утримується в задовільному стані.

Окрім того, згідно довідки Мартинівської сільської ради від 03.01.2019  за станом худобомогильника проводиться систематичний контроль щодо належного його утримання, проводиться регулярне хлорування. У випадках проникання на його територію диких тварин, які розкопують та розносять рештки захоронень, сільською радою вживаються заходи щодо ліквідації зазначених наслідків.

Активісти з результатами перевірки не погоджуються і на підтримку своєї позиції демонструють у соціальних мережах відео, зняте місцевим жителем на території худобомогильника.

Gepostet von Ірина Коцюба am Mittwoch, 13. Februar 2019

Будьте першим, хто прокоментував "Пулинський район, а з ним і вся область у небезпеці – стверджують активісти. ВІДЕО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*