Путін плюнув в обличчя Ердогану та Гутеррешу

Сьогодні, 23 липня, окупанти атакували Одеський морський торговий порт крилатими ракетами типу “Калібр”.

Дві ракети збили ППО, дві влучили в об’єкти інфраструктури порту.  В порту палає пожежа.

Нагадаємо, що тільки вчора, 22 липня, Україна підписала угоду з Туреччиною та ООН про експорт зерна з українських портів. росія, в свою чергу, також підписала договір з ООН та Туреччиною.

“Менше 24 годин знадобилося Російській Федерації, щоб ракетним ударом по території порту міста Одеса поставити під сумнів домовленості та обіцянки, дані нею ООН та Туреччині у підписаному вчора в Стамбулі документі.

Російська ракета – це плювок Володимира Путіна в обличчя Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу та Президентові Туреччини Реджепу Ердогану, які доклали величезних зусиль для досягнення угоди, і яким Україна вдячна.

Україна наголошує на необхідності неухильного виконання домовленостей щодо відновлення безпечного експорту українських сільськогосподарських товарів Чорним морем з трьох портів: Одеси, Чорноморська та Південного.

Закликаємо ООН та Туреччину забезпечити дотримання Росією своїх зобов‘язань в рамках безпечного функціонування зернового коридору.

У разі невиконання досягнутих домовленостей, Росія нестиме повну відповідальність за поглиблення глобальної продовольчої кризи”, – повідомив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколаєнко.

Молдова заборонила в’їзд російським військовим з придністров’я

Будьте першим, хто прокоментував "Путін плюнув в обличчя Ердогану та Гутеррешу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*