У Житомирі в виправній колонії знайшовся черговий прихильник «руZZкаго міра»

Інженер виправної колоній в Житомирі справно чекав на прихід рашистів в Україну. А щоб очікування було продуктивнішим, публічно підтримував доцільність повномасштабного вторгнення військ рф в Україну та переконував колег у необхідності якнайшвидшої капітуляції нашої держави.

Його заклики були почуті правоохоронцями, які не розділяють, як і переважна більшість українців, таку тупу точку зору. 

Тож до «РуZZкомірця» пришла СБУ.

За даними досудового слідства, під час робочих зустрічей зі своїми колегами та у розмовах зі знайомими співробітник спецустанови відкрито заперечував необхідність і доцільність протистояння збройним силам держави-агресора. Крім того, колаборант заперечував обстріли рашистами цивільних об’єктів в Україні та переконував знайомих, що окупанти завдають ракетно-бомбові удари виключно по військових цілях ЗСУ.

«РуZZкомірєц» аргументував необхідність припинення бойового супротиву українськими військовослужбовцями та прийняття рішення про якнайшвидшу капітуляцію на умовах, висунутих російською федерацією. При цьому керівництво нашої держави повинно було беззастережно поступитися територіями, на які претендує агресор.

Пропагувати свої гнилі погляди в колонії йому виявилося замало. Тож наприкінці червня, повертаючись зі служби та зупинившись у дворі одного з житлових будинків, почав публічно насаджувати присутнім свої проросійські погляди. Схвалюючи дії повномасштабної збройної агресії окупантів, закликав житомирян підтримати рішення і дії керівництва рф. 

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем фактичного проживання фігуранта справи.

За матеріалами СБУ дізнавачі Національної поліції повідомили колаборанту про підозру за ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

В Житомирі черговий земельний скандал. Цього разу обурені мешканці Тетерівського бульвару на Корбутівці, бо замість власне бульвару та комфортної інфраструктури під своїми оселями вже зовсім скоро можуть отримати чергову новобудову

Допомога понад усе? В Житомирі діячі з ОПЗЖ успішно співпрацюють з місцевою владою

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в виправній колонії знайшовся черговий прихильник «руZZкаго міра»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*