Питання якості пасажирських перевезень в Житомирській області відтепер на контролі у губернатора

Сворити нову мережу пасажирських автобусних перевезень та встановити GPS-трекери на всіх маршрутах доручив голова ОДА Ігор Гундич управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури облдержадміністрації. На виконання проекту нової мережі очільник області виділив місяць.

«Місяць – і дати мені на затвердження проект нової мережі. Необхідно зібрати усіх перевізників, керівників районів та громад і обговорити нову мережу. Вона має бути складена так, щоб задовольняти потреби жителів, особливо сільської місцевості. Сьогодні 21 століття, і не повинно виникати такої ситуації, що автобус приїжджає у село один раз на тиждень», – наголосив Ігор Гундич під час наради з перевізниками та керівниками районів .

Окрім того, голова Житомирської облдержадміністрації зазначив, що потрібно особливий акцент зробити на якості перевезень, яка на сьогодні має багато нарікань у пасажирів. Ігор Гундич закликав перевізників уникати надалі ситуацій, коли автобус не приїздить по графіку, або відмовляється перевозити пільговиків чи не доїжджає до кінцевого місця призначення.

«Поки не моніториш сам ситуацію по області, не починаєш їздити до людей, здається, що все у нас непогано. Але 41 зустріч, яку я на сьогодні провів у громадах, говорить про зворотне. На кожній другій-третій зустрічі люди говорили про те, що десь автобус не доїжджає, десь відмовляється їхати. Я хочу сказати всім: коли якість перевезень не влаштовує людей, значить, якість перевезень не влаштовує мене», – зазначив губернатор.

Окрім того, Ігор Гундич попередив перевізників про марність спроб шантажувати обласне управління дорожнього будівництва та інфраструктури відмовою від нерентабельних маршрутів. Очільник області підкреслив, що свято місце пусте не буває, і насправді знайти нового перевізника на сьогодні не є проблемою.

Поза тим, губернатор застеріг власників автомобілів, що здійснюють пасажирські перевезення в області, від необґрунтованого підняття вартості проїзду та відмови у перевезенні пільгових категорій. Голова ЖОДА зазначив, що надалі при оголошенні нових конкурсів облдержадміністрація буде встановлювати граничну межу вартості проїзду та підписуватиме додаткові угоди. Пільгові ж перевезення, за словами губернатора, обов’язково мають виконуватися.

«Проблемну ситуацію мають вирішувати замовник і перевізник, а не директор говорить водію «не вози АТОшників». Так надалі не може бути. Кажіть мені напряму, що не будете возити учасників АТО. І тоді я реагуватиму», – наголосив Ігор Гундич.

Тих перевізників, що не погоджуються на умови облдержадміністрації, губернатор закликав надавати свої послуги у інших областях країни.

Будьте першим, хто прокоментував "Питання якості пасажирських перевезень в Житомирській області відтепер на контролі у губернатора"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*