Вперше! Ревізія тренажерних залів Житомира: битва залів преміум-класу

Ревізія тренажерних залів Житомира:
Ревізія тренажерних залів Житомира:

Що спонукало нас на ревізію тренажерних залів Житомира? Це те, що на сьогоднішній день існує нова тенденція – культ гарного, спортивного тіла. Всі масово почали відвідувати тренажерні зали, слідкувати за своїм харчуванням, що не може не радувати. Дійсно, нарешті з’явилася достойна і правильна пропаганда.

Один за одним у Житомирі будуються нові тренажерні зали, цілі спортивні комплекси, з’являється все більше тренерів, але ж куди краще податися, якому тренеру дійсно можна довірити своє тіло та здоров’я?

Виявляється, і в найкращих залах є свої підводні камені. Дійсно, поки сам не сходиш, поки сам не перевіриш то не впізнаєш як воно, насправді в тому залі, за не завжди щирою посмішкою адміністратора і за вимитими до блиску вхідними дверима. Куди ж варто піти? Де найбільший вибір тренажерів? В якому залі можна йти в душ без побоювання підхопити грибок? В якому залі Вам із задоволенням підкажуть відповідь на будь-яке Ваше запитання, а в якому залі Ви не дочекаєтеся допомоги, поки не заплатите за курс персональних тренувань? І де з Вас хочуть безпідставно здерти гроші?

Щоб отримати відповіді на ці всі запитання, ми зробили невелике розслідування. Команда Times.Zt у відрядила  журналістку Катерину відвідати зали преміум-класу та у кожному залі пройти  повноцінне заняття.

Один, два, три… поїхали!

Отож, ми визначили преміум зали Житомира: Lime Fitness, Body Fit, Arena ZT, Favoryt Gym, Sport GO. У принципі, якщо запитати у житомирян, які зали можна назвати найкращими, то ми також почуємо саме ці назви. Ці зали позиціонують себе достойними, з великим переліком послуг, наявністю широкого вибору тренажерів, та висококваліфікованих тренерів. Ну, і звісно, оплата тут вища, ніж у звичайних залах. Якщо у середньостатистичному житомирському залі місячний абонемент коштує 200-300 грн, то ціна у цих залах 400 грн./міс і вище. Але чи виправдана така ціна? За що Ви платите такі кошти? Ніколи ніякий адміністратор або ж власник закладу Вам не скаже своїх мінусів. Кожен буде хвалити свій заклад, і розповідати, як же ж в них добре, може то і грубо прозвучить, але як у прислів`ї «Кожна жаба хвалить своє болото». Ми вже пройшли через цей етап, адже кожен зал ми відвідували у два етапи: перший етап, це просто візит за довідкою від працівника ресепшену, а другий, вже через деякий час – саме заняття. І далеко не кожен готовий признати та показати якісь свої недоліки, кожен боїться втратити клієнта. Що ж, настав час показати реальність!

 

Розташування тренажерних залів на карті міста:

Тренажерні зали Житомира - карта | TIMES.ZT

 

Тренажерні зали Житомира – порівняння цін:

Тренажерні зали Житомира - Ціни | TIMES.ZT

Body Fit

Отож, першим пунктом у нашому списку виявився зал Body Fit.

Перший раз ми відвідали залу, щоб дізнатися про те, що тут є, які послуги. Нас зустріла дуже приємна адміністратор, відповіла на всі запитання, присвятила нам 15 хвилин свого часу, не дивлячись на те, що постійно приходили відвідувачі, і в кінці розмови запросила на заняття до їх зали. Тобто перше враження було позитивне.

Житомир. Тренажерна зала BodyFit - ресепшн | TIMES.ZT

Тренажерна зала BodyFit, ресепшн

По екстер`єру: зала знаходиться у самісінькому центрі Житомира, на площі Перемоги. Заклад знаходиться на першому поверсі багатоповерхівки. Дібратися сюди можна з будь якої точки міста, що є дуже зручним. Біля залу є парковка, є де поставити машину, але якщо Ви приїдете на велосипеді, то Вам прийдеться заносити його у приміщення, адміністрація дозволяє ставити велотранспорт у невеликому коридорі, і контролює його під час заняття. Вивіску можна було би вже поміняти, адже вона від часу трохи вигоріла, (хоча зала і відносно молода) і має не дуже презентабельний вигляд.

Працівник ресепшену. Наступного разу, ми вже прийшли на саме заняття. У той день працювала та ж адміністратор, яка з такою ж привітністю нас зустріла, як і вперше. Так, як ми прийшли на заняття вперше, то вона повністю проконсультувала нас по тому де і що знаходиться, та й сама завела до роздягальні, та провела невелику екскурсію, то ж, нам навіть і не довелося запитувати куди йти, де залишати речі, що є великим плюсом.

Житомир. Тренажерна зала BodyFit - знаряддя | TIMES.ZT

Тренажерна зала BodyFit

Інтер`єр зали. Основний колір: оранжевий. Начебто все гарно, але не чомусь трохи не вистачає затишку. У залі зроблений сучасний ремонт, є два поверхи, другий поверх відкритий, тобто з нього чудово видно, що робиться на першому поверсі, і навпаки. Є незручність в тому, що роздягальні, душова та туалет знаходяться на другому поверсі, і потрібно проходити через тренажери. А якщо хтось займається з канатами, то це займає всю площу майданчика, і потрібно або чекати допоки людина позаймається, або робити «коло пошани» через весь майданчик. Ну, і звісно, це забруднює підлогу, бо всі з вулиці ходять там, де люди займаються у змінному взутті.

Обладнання. У залі більше 20 тренажерів на всі групи м`язів, стійка з гантелями, починаючи з одного кілограму, та збірні гантелі. Є рама для присідань, машина Сміта, та тренажери для ізоляційних вправ. Все обладнання у хорошому стані. Цікаво, млинці для штанги тут класифікуються за кольором: наприклад, млинці по 5 кг зеленого кольору, по 10 кг оранжевого і так далі. Тобто, ви точно не помилитеся з вагою млинця, якщо Ви звісно не дальтонік. А якщо і є проблеми з сприйняттям кольору – то млинцях вказана вага. На першому поверсі розташована основна маса тренажерів, і окрема кардіозона. Напроти бігових доріжок панорамні вікна з виглядом на площу. Як на мене, вигляд з вікна просто чудовий. На другому поверсі розташовані тренажери для пресу, килимки для вправ, канати, петлі TRX тощо. Тобто, є все необхідне для функціонального тренінгу.

Тренери. На момент заняття працював тренер Денис. Він був достатньо привітний, та охоче відповідав на всі мої запитання, допомагав при вправах, не дивлячись на те, що на той час у нього були клієнти на персональні тренування. Він проконсультував по питанню необхідних нам тренажерів, показав, як краще робити вправи, дав поради щодо виконання і техніки у цілому. Тобто, якщо навіть Ви прийшли, і не записались на персональні заняття з тренером, то це не вплине на якість допомоги з його сторони, що є позитивним, бо до такого тренера швидше і захочеться записатися.

Бар та інші продукти. Відразу на ресепшені є бар, де є спортивне харчування різних виробників, коктейлі, чай, кава, вода, все у достатньому обсязі.

Житомир. Тренажерна зала BodyFit - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня доволі простора, шафи місткі, але шафи або вішаки для верхнього одягу відсутні, що не зовсім зручно. Є фен для волосся, дзеркало. Відразу з роздягальні є вихід до душу. Всього є дві душові, але в них немає піддону та бортиків, потрібні капці, які до речі продаються на ресепшені, 12 грн/пара, в принципі недорого. Але, злив у двох душових загальний, що не дуже гігєнічно, занавіски присутні. Перегородки металопластикові, щодо стану, то їх би пора вже замінити. Вода була тепла, але є нюанс, душ зачиняється за 20 хвилин до закриття залу (21.40), тобто потрібно зарання планувати свій час. Є загальний туалет на дві кабінки, та рукомийник з рідким милом.

Гігієна та вентиляція. У залі доволі чисто, постійно знаходилася прибиральниця, яка слідкувала за чистотою, у душових, роздягальні також було чисто, не зважаючи на велику кількість відвідувачів. А на рахунок вентиляції, її не зовсім достатньо, бо навіть при ввімкнених вентиляторах було трохи важкувате повітря.

Ціни. Разове заняття нам обійшлося у 60 грн. Місячний абонемент коштує 400 грн, але якщо купувати абонемент на три місяці, або більше, то це буде економніше.

Особливістю закладу є дуже теплий прийом на ресепшені, та наявність камер схову, які Ви можете арендувати у закладу на місяць.

Sport GO

Перше враження було цілком позитивним, при візиті за інформацією нам виділили достатньо часу, розказали про всі послуги, навіть дозволили оглянути залу за відсутності змінного взуття.

Житомир. Тренажерна зала Sport GO - знаряддя | TIMES.ZT

Тренажерна зала Sport GO

Екстер`єр. Комплекс знаходиться на вулиці Покровській, недалеко від перехрестя з проспектом Незалежності, це достатньо велика вулиця, але зручно не для всіх районів. Є парковка для автомобілів.

Працівник ресепшену. Коли ми прийшли на перше заняття, то адміністратор була не дуже активною, нам довелося її розпитувати куди йти, і де знаходяться роздягальня, тренажери, душова.

Інтер`єр. Основні кольори – зелений, білий, світло-сірий. Сучасний ремонт, та не дивлячись на світлі відтінки, все просто сяяло. Хоча закладу вже більше трьох років, але все виглядає як нове. Багато простору, багато дзеркал. У холі є крісла та столик, барні стільці, де можна випити кави, або просто розслабитися.

Житомир. Тренажерна зала Sport GO - бігові доріжки | TIMES.ZT

Тренажери

Обладнання. Все обладнання у відмінному стані, є тренажери на всі групи м’язів, рами та лавки для базових вправ, та тренажери для вправ на ізоляцію. Тут слідкують за порядком, стійки для млинців підписані, і чітко зрозуміло, куди і які млинці вішати (класифікація за вагою).

Тренери. На момент заняття був присутній тренер Павло. На той час він займався з персональними клієнтами, на запитання відповідав, але дуже швидко, і швидко переключався на своїх клієнтів. На запитання, чи були помилки під час виконання присідань з вагою (після закінчення вправи), він перечислив усі допущені помилки, але під час виконання нами вправи нічого не сказав. Тобто, тренер все-таки уважно слідкує за тим, що відбувається у залі, але Вам потрібно самостійно підходити до нього і все питати. Зате, коли він звільнився від клієнтів, то після прохання показати правильну техніку він досконально вказав на всі помилки, детально розписав техніку, показав, та ми відпрацювали це все на практиці. Поки не вийшло технічне правильне виконання вправи (це вийшло близько 30 присідань, які коштували 7 потів) то він не відходив.

Житомир. Тренажерна зала Sport GO - коридор | TIMES.ZT

Коридор на другому поверсі

Бар та інші продукти. Достатньо великий бар з широким асортиментом чаїв, напевно найбільшим серед інших залів, є кава та сиропи до кави, вода, спортивне харчування, тут також роблять коктейлі.

Житомир. Тренажерна зала Sport GO - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня

Роздягальня, душові та туалет. Це все знаходиться на другому поверсі, вхід окремим коридором, є дві жіночі роздягальні. Є окреме місце, де можна вішати верхній одяг, а шафки достатньо просторі. Роздягальні не дуже великі, але простору вистачає, і відразу відчувається дуже приємний запах у приміщенні. У роздягальні є окрема душова на одну людину, без піддону, але з бортиком. Вода була достатньо тепла. Але, двері не зачинялися повністю, потрібно їх відремонтувати. Також є два туалети, на другому поверсі, і у самому залі, що дуже зручно.

Житомир. Тренажерна зала Sport GO - душова | TIMES.ZT

Душова

Гігієна та вентиляція. Ця зала нас вразила своєю чистотою. Все світле, все блищить та сяє. Такої чистоти ми не бачили ніде. Чисто починаючи від світлої підлоги, закінчуючи білосніжною занавіскою у душі та білим кафелем у туалеті. Тим більше, повсюди присутній приємний запах. За чистотою тут дуже слідкують. Вентиляція доволі непогана, по ній запитань немає.

Ціни. Одноразове заняття коштує 60 грн, місячний абонемент вартує 400 грн.

Особливістю закладу є криштальна чистота, та трохи прохолодне відношення персоналу.

Favoryt Gym

Перше враження. Дуже позитивне, на час першого візиту ми потрапили на перший день народження закладу, відбувалися конкурси та змагання, нам запропонували взяти участь, або просто подивитися на захід. Потім нас детально проконсультували по всім запитанням, що стосувалися як зали, харчування, так і особистих питань про здоров`я. Нас залюбки проконсультували і запросили на безкоштовне заняття, що було подарунком на честь свята закладу.

Житомир. Тренажерна зала Favoryt Gym - тренажери | TIMES.ZT

Тренажерна зала  Favoryt Gym

Екстер`єр. Зала знаходиться на території однойменного житлового комплексу, що знаходиться на вулиці Бородія (район Промавтоматика). Це звісно, не центр міста, не з усіх районів зручно добиратися. Територія гарна, також є парковка для авто.

Працівник ресепшену. Дуже привітний працівник, відповіла на всі запитання, розмова пройшла у дуже дружелюбному тоні, за моїм проханням, мені навіть скинули музику, що грала у залі на мою флешку. По закінченню заняття мене запитали про мої враження від залу, та запросили займатися до зали на постійній основі.

Інтер`єр. Гарний сучасний дизайн, основні кольори – червоний і сірий. У закладі дуже затишно, при вході є диванчик, але у залі дуже не вистачає простору. Але, як нам доповіли, то все-таки планується розширення.

Житомир. Тренажерна зала Favoryt Gym - бігові доріжки | TIMES.ZT

Кардіо тренажери

Обладнання. Всі тренажери однієї серії, тренажерів не дуже багато, бо простір не дозволяє розмістити більшу кількість обладнання. Для базових вправ є все, є кардіо тренажери, хотілося б бачити більше тренажерів для ізоляції.

Бар та інші продукти. Відразу при вході, на ресепшені є бар, тут є спортивне харчування, коктейлі, чай, кава, вода. Це єдиний заклад, де посеред зали є кулер з водою та одноразовим посудом для всіх бажаючих.

Житомир. Тренажерна зала Favoryt Gym - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня невелика за розміром, але простору достатньо. Замість лавок тут зручні диванчики, є 2 вішалки для верхнього одягу, дзеркало. Відразу є вихід до туалету та до душової. У душовій є гель для душу для відвідувачів, та цікава сантехніка, а саме змішувачі для води. Порада для тих, хто буде користуватися душем: спочатку розберіться з обладнанням, а потім роздягайтеся, бо техніка не така як всюди, спочатку потрібно підлаштувати все під себе, але працює дуже добре, потужна. Душова обладнана на двох людей, але немає ні бортиків, ні занавісок, що не зовсім комфортно.

Гігієна та вентиляція. У всьому закладі чисто, навіть після сидіння на підлозі одяг залишається чистим. Вентиляція чудова, особливо над рамою для присідань, там віє свіже повітря, не струменем повітря, а розсіяно, і потік повітря комфортний за температурою. Навіть вправа легше давалося, бо саме при присіданнях з вагою найважливіше правильне дихання і хороша вентиляція.

Ціни. Одноразове заняття коштує 70 грн. Вартість місячного абонементу складає 420 грн, що трохи вище, ніж у більшості закладів.

Особливістю закладу є дружелюбна та позитивна атмосфера закладу, заходиш, і відразу відчуваєш себе «своїм», тут все націлене на клієнта.

 

Arena Gym

Перше враження. Коли ми прийшли вперше, то нам розповіли все про залу, але більшість інформації нам довелося «витягувати» з адміністратора. Адміністратор була дуже повільна, і ще, нам відмовили у тому щоб зайти до зали та фотографувати її.

Житомир. Тренажерна зала Arena Gym - тренажери | TIMES.ZT

Тренажерна зала Arena Gym

Екстер`єр. Заклад знаходиться за площею Перемоги, вул. Мала Бердичівська, у будівлі «Еко маркету» на другому поверсі. На території є великий паркінг, але машин постійно багато, тому краще приїжджати зарання, щоб зайняти місце.

Працівник ресепшену. В наступний раз, коли ми прийшли на заняття, на ресепшені працювала інша дівчина, Тетяна. Вона була дуже привітна, розповіла, де і що знаходиться, та з легкістю і посмішкою проконсультувала нас по всім запитанням.

Інтер`єр. Дуже цікавий інтер`єр, виконаний у сірих, чорних та червоних відтінках. На стінах є графіті, виконані відомим житомирським художником, де зображені всесвітньо відомі спортсмени з бодібілдингу. Також у залі комфортне, м’яке освітлення.

Житомир. Тренажерна зала Arena Gym - знаряддя | TIMES.ZT

Обладнання

Обладнання. Всі тренажери у чудовому стані, але це не дивно, адже зала відкрилася у 2017 році, і все обладнання нове. Тут є більше 20 тренажерів, на кожну групу м’язів є приладдя, також є відокремлена кардіо-зона, що дуже зручно, адже під час кардіо навантажень важливо, щоб ніхто не відволікав.

Тренери. На момент заняття у залі були присутні 4 тренери: Роман, Олександр, Анастасія та Юлія. Ми зверталися за допомогою до всіх тренерів, і кожен нам допоміг. Найбільше сподобалася Анастасія, адже при проханні підстрахувати, вона не тільки підстрахувала, а під час вправи підбадьорювала, підтримувала, то мотивувала, а в кінці вправи похвалила. Також, потім вона спостерігала за виконанням вправ, і надавала поради по нашим запитанням, що викликало дуже позитивне враження, до такого тренера дійсно хочеться записатися на персональні заняття.

Бар та інші продукти. На поверсі є магазин зі спортивним харчуванням та обладнанням, на ресепшені закладу можна придбати воду, а також діє спортивне кафе, де немає шкідливої їжі та фаст-фуду. Тобто, дуже продумані навіть такі деталі, щоб можна було і поїсти після тренування, і придбати спортивні товари.

Житомир. Тренажерна зала Arena Gym - Катерина | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня велика, простора, тут багато шафок, є лавки, біля кожної лавки є килимки. Багато місця та велика кількість вішаків для верхньої одежі, два дзеркала та фен для волосся. Вхід до душової веде відразу із роздягальні, тут декілька душових, без піддону, але є бортики, тобто вода не розливається по всій душовій, у кожній кабінці є занавіска. Але є невелика проблема з тим, що на вечір може закінчуватися гаряча вода. Ми займалися до закриття зали, до 22.00, в принципі, вода була достатньо тепла.

Гігієна та вентиляція. Повсюди чисто, постійно ходить прибиральниця, яка слідкує за цим. Вентиляція хороша, в залі легко дихати і комфортна температура.

Ціни. Дуже порадувала ціна за одноразове заняття – 40 грн, а абонемент на місяць коштує 400 грн.

 

Lime Fitness

Перше враження. Воно було позитивним, нас із посмішкою зустріли, та детально розповіли про заклад, про його історію та плани.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - тренажери | TIMES.ZT

Тренажерна зала Lime Fitness

Екстер`єр. Спортивний комплекс знаходиться на Польовій, по вул. Кибальчича, біля центру крові. Доволі віддалений від центру, тому сюди зручно добиратися не зі всіх районів міста. Є паркінг, але плитка, що вкладена доріжкою трохи стара, подовбана, ми навіть спіткнулися, по дорозі до зали.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - зовні | TIMES.ZT

Плитка біля входу до закладу

Працівник ресепшену. Працівник був ввічливим, але, на жаль, не дуже уважним, що призвело до того, що ми втрапили до незручної ситуації. Навіть для одноразового заняття Вам необхідно зареєструватися у клієнтській базі закладу, у окремого працівника, це займає одну-дві хвилини. Потім ми повернулися на ресепшен, де взяли одноразове заняття до зали. Працівник ресепшену назвав вартість заняття 80 грн, яку ми оплатили, та отримали чек. На запитання, чи можна отримати рушник, він відповів, що так, можна, нам його видадуть, він входить у вартість заняття. Потім нам схематично розповіли, як пройти до роздягальні та до самої зали. На вході є турнікет, через який можна пройти за наявності спеціального браслету. При вході до зали є такий самий турнікет. Ми зайшли до зали, а рушник ніхто так і не видав, після звернення до тренера, він здивувався, що нас не проінформували, та сказав, що потрібно повернутися до ресепшену. При повторному зверненні до працівника нам видали номер для рушника, який, як ми дізналися від прибиральниці, можна отримати у гардеробі. Ми ще раз пройшли через турнікет, адже гардероб знаходився за його межами, і почули коментар від працівника, що навіщо ми ще раз проходили через турнікет, адже у нас поміняється номер шафки. Але, звідки про це знати відвідувачу, що вперше у цьому закладі, і якого про це ніхто не попередив?! Отож, ми повернулися до зали, і до кінця заняття все було добре, допоки ми не пішли до роздягальні.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - вбиральня | TIMES.ZT

Пеленальний столик у туалеті (зверніть увагу на «чистоту» підлоги)

Роздягальня, душові та туалет. Особливістю є те, що шафки замикаються не ключем, а за допомогою браслета. Тобто, на секції є табло, куди потрібно піднести браслет, і Вам висвічується номер шафки. Отож, коли ми повернулися до роздягальні, свою шафку ми вже не могли відчинити, адже у нас помінявся номер. Нам знову прийшлося повернутися до ресепшену, де нам за допомогою програми відчинили нашу шафку по номеру (добре, що ми його запам’ятали). Допоки ми збиралися до душової знову відбувся конфуз, адже прийшла клієнтка, якій система видала той ж самий номер шафки, що й  у нас. І знову нам довелося звертатися до ресепшену. Але поки ми повернулися до роздягальні, шафа заблокувалася. При повторному зверненні на ресепшн, програма «заглючила» і не хотіла відчиняти її. Поки розбиралися з цією проблемою, ми вирішили подивитися, де знаходиться душова, адже після інтенсивного заняття хочеться якнайшвидше сполоснутися. Але нам це не вдалося. Душові виявилися не зовсім відокремленими від роздягальні, що і пояснювало душне, вологе повітря у залі, та наявність пару. Душові без дверей, без занавісок, без бортиків, та піддонів, є загальний злив. Хіба що, є перегородки між кабінами. Ніякого комфорту, потрібно роздітися догола, та у такому вигляді розгулювати перед незнайомими Вам людьми, та ще й «льопатися» у загальній калюжі. Через той злив, і через те що немає дверей (а тут люди ходять як і у в’єтнамках, так і у звичайному взутті з вулиці), то повсюди калюжі, і іноді не зовсім чисті, навіть у туалеті. Тобто, ми не полізли у загальну душову, а передяглися, спітнілі після тренування (а у роздягальні ще й дуже жарко через пар з душових, і через підлогу з підігрівом), і швидко вийшли з роздягальні, поки з шафкою не трапилася чергова «цікава» ситуація. Самі шафки не зручні, вони зроблені у вигляді букви «Г», і через таку ж саму форму дверцят, і тісноту у роздягальні Ви ризикуєте отримати по лобі дверцятами. Сама шафка дуже вузька, а лавок не вистачає. Роздягальня була настільки «забита» людьми, більшість яких ходили зовсім без одягу, що ми навіть і не змогли нічого сфотографувати, бо то вже була би цензура.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - книга скарг | TIMES.ZT

Написана нами заява до книги скарг та пропозицій

Отож, коли ми хотіли вийти, турнікет нас не випускав, вихід був заборонений. Коли ми в черговий раз звернулися до ресепшену, то нам повідомили про наявність боргу, через який ми не можемо покинути заклад. По-перше, нам хотіли порахувати суму 120 грн, бо ми заходили до закладу 2 рази (ситуація з рушником), але коли ми нагадали про ту ситуацію, яка була пов’язана з неуважністю працівника, який нам одразу не надав рушник, то цю суму нам прибрали. Але, нам сказали, точніше, поставили перед фактом, що оплата погодинна, і 80 грн то є не вартість заняття, а вартість однієї години! А так, як ми займалися більше години, то ми повинні оплатити ще 90 грн, щоб вийти. А коли ми нагадали, що на початку нас про це ніхто не попередив, а просто назвали ціну 80 грн, то хлопчина почав заминатися, що він зазвичай каже таку інформацію, і що нам потрібно оплатити борг. Після того, як ми сплатили борг, то попросили книгу скарг та пропозицій, а нам почали показувати прайс-лист. Коли ми ще раз повторили прохання, то нам все-таки дали книгу, але без ручки. Після заповнення, ми запитали, коли нам очікувати відповідь від керівництва, то почули відповідь, що при наступному відвідуванні (але його не буде!), або з нами зв’яжуться по телефону.

Інтер`єр. Основні кольори – салатовий та сірий, у залі виконаний чудовий ремонт, все у сучасному стилі, все продумано до найменших деталей.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - бігові доріжки | TIMES.ZT

Обладнання. Все обладнання у хорошому стані, немає обдертих лавок або несправних тренажерів, всі млинці для штанги розсортовні на стійках по вазі, та кожна стійка підписана, все у порядку. Тренажерів багато, більше 25, тут є обладнання як для базових, так і для ізоляційних вправ.

Тренери. Нам допомагав тренер Дмитро, що у тей день був черговим. Він підійшов, і запитав, чи ми вперше у залі, та познайомився, запитав ім’я. Він постійно наглядав за тим, що відбувається у залі, і нам не приходилося за ним «бігати», щоб щось запитати, було достатньо подивитися у його сторону, позвати або махнути рукою, як він відразу йшов на допомогу. Він відповів на все запитання, проконсультував по вправам та тренажерам, де краще робити вправи, що нас цікавлять, по прохання подивився на техніку виконання вправи, та оцінив її. Тренер виконує свою роботу на відмінно!

Бар та інші продукти. На території закладу є кафе, на ресепшені є спортивне харчування, вода та спортивні коктейлі.

Гігієна та вентиляція. Вентиляція наче б непогана, але температура у залі було трохи зависока, було не зовсім комфортно. У залі було доволі чисто, чого не скажеш про роздягальню, душові та туалети. Як ми вже згадували, повсюди калюжі з води, брудні сліди від взуття, а кутки в кабінках туалету просто жахливі.

Житомир. Тренажерна зала Lime Fitness - гігієна | TIMES.ZT

Куток кабінки туалету Lime Fitness

Ціни. Одноразове відвідування зали нам обійшлося у 170 грн, але, це трохи забагато, як для Житомира. Місячний безлімітний абоненмент коштує 650 грн, це найдорожча ціна у Житомирі.

Особливістю закладу є масштаби комплексу, наявність пеленального столика у туалеті, кількість послуг, високі ціни, купа турнікетів, та система з браслетами, яка не завжди справно працює.

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Увага! Матеріал є результатом огляду залів журналістом TIMES.ZT.
Всі думки та коментарі є особистими та ніяк не претендують на остаточну та єдину достовірну інформацію.
Якщо Вам є що додати Ви можете залишити коментар в кінці матеріалу
Адміністраторам та власникам залів:
З питань зміни у цінах, контактних данних або залишання посилань на сайти

звертайтесь до адміністрації сайту

Дивіться далі: Огляд тренажерних залів «Yes Sport», «Xtreme Fitness», «Hercules»

7 коментарів до "Вперше! Ревізія тренажерних залів Житомира: битва залів преміум-класу"

 1. Очень было интересно почитать про себя и про конкурентов , спасибо за объективное мнение , над ошибками обязательно проведем работу , будет рады видеть на тренировках РЕВИЗОРА Катерину МАЧУЛЬСЬКУ 🙂

 2. Очень полезно узнать информацию перед тем как купить абонемент!

 3. Заказуха! В Лаймфитнесе самые классные тренажёры. Никто на оборудовании не экономил как в других заведениях.По сравнению с тренажёрами Лайма во всех других залах голиматья от которых веет “пан сам склепав”. 80 грн в час это только время в тренажёрном зале. Душ и все остальное не оплачивается. За 170 грн вы больше 2-х часов находились в зале. Если там так плохо, что там 2 часа делать. С других залов хочется свалить уже через 30 минут. Скучно. Все убогое. Единственно что не всем удобно – на Полевую добираться, с центра например.

 4. Катерина Мачульська | 09.12.2017 at 22:48 | Відповіcти

  Доброго вечора, Геша. Ця стаття була написана за моєї ініціативи, вона не є заказною, а написана задля того, щоб показати житомирянам, які тренажерні зали ми маємо, та яке там відношення до клієнтів. Так, як ми були клієнтами Lime Fitness уперше, то ми і не могли знати вартість зайняття, на місці нас міг опинитися любий новий клієнт. А у обов’язки працівника ресепшену входить достовірно інформувати та обслуговувати клієнтів, тим більш, якщо людина у закладі перший раз. Дякуємо за Ваш коментар, за висловлену Вами думку!

 5. Кто инспектировал?Огорчу вас, вы делитант!
  Arena Gym-зал в котором 70 % снарядов б/у.И в большинстве носят реабилитационный характер.lime вообще расписали по заказному порядку.

 6. Lime вне конкуренции, все остальные залы подстать автора. Вы больше просто не посещайте, а уж тем более не оценивайте такие технически сложные для Вас объекты.

 7. Гарна стаття. Дякую! Погоджуюсь щодо Lime – погано прибирають і запах у перевдягальні. До кодових замків треба звикнути. Скільки туди ходив – постійно проблеми в чоловічому туалеті з пісуаром і запахом теж. Басейн дуже подобається.

  OT: Рита, думаю, що вказувати комусь щось робити – неввічливо.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*