Фітоняшка Катерина інспектує тренажерні зали: «Yes Sport», «Xtreme Fitness», «Hercules»

Вже третій рік Катерина Мачульська активно займається спортом. Кому ж, як не їй, довірити ревізію житомирських «качалок»? – подумали ми у редакції. Перша частина матеріалу, де Катерина розповідала про спортивні клуби преміум-класу, викликала неабиякий ажіотаж та резонанс у місті. Тепер клуби та зали самі запрошують її у гості, аби вона про них писала. Чи зможуть вони щось приховати від гострого ока досвідченої фітоняшки?..

Ну що, перша хвиля ревізії житомирськими тренажерним залам пройшла успішно. Дізналися про багато цікавих моментів, невідомих нам раніше, трохи дістали скелетів із шафок. Хоча їх було не так вже й багато. Так, ключове слово «було». Можливо тому, що це були зали преміум-класу, які для «дорогих» гостей звикли готувати найкраще? Цікаво, як приймають клієнтів у інших клубах, не таких дорогих та преміальних? Так само добре, чи трохи гірше?

Невелика ремарка. Після першої ревізії читачі зверталися до мене з проханням перевірити деякі спортивні комплекси, зокрема: «Yes Sport», «Xtreme Fitness» на вулиці Перемоги та «Hercules». Саме їх ми і вирішали відвідати у другій частині нашої ревізії. Готові? Поїхали!

Yes Sport

Чесно кажучи, я доволі часто проходила біля цього комплексу, та ніяк не мала нагоди зайти та позайматися саме у  «Yes Sport». Але дійсно, було цікаво, як же ж там, який зал, обладнання, послуги. Ще й після того, як у соціальних мережах Instagram та Facebook підписники почали запитувати про цю спортивну залу та прохали провести ревізію саме тут, рішення відвідати цей заклад першим стало беззаперечним: а дійсно, що ж там такого, що викликає стільки запитань у читачів?

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - роздягальня | TIMES.ZT

Екстер’єр. Перше враження про заклад було… Було. Цікава будівля, оригінальна вивіска з вулиці із фотографією далеко не стрункої, але милої дівчини, із закликом до займатися у залі. Увечері тренажерну залу відразу видно, бо вона знаходиться на другому поверсі будівлі, має суцільні панорамні вікна. Тобто, йдеш собі по вулиці, дивишся вверх, а там — хопа! Хтось біля вікна присідає, чи з останніх сил штангу вижимає. А іноді і не видно, хто займається, бо вікна запітнілі. Чи то через перепад температур, чи за відсутності вентиляції. Хто зна… Заклад знаходиться на вулиці Лесі Українки, напроти хлібзаводу. Далеко не кожний знає про існування такого закладу у цій місцевості, але це і не так далеко від центру міста.

Працівник рецепції. Доволі приємна дівчина, детально мене проконсультувала по цінах у залі, ознайомила з «ієрархією» закладу, тобто, до кого звертатися з питаннями, які можуть виникнути у ході тренування.

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport | TIMES.ZT

Інтер`єр. Основні кольори закладу – білий, сірий та помаранчевий.

Обладнання. От що дійсно найбільше розчарувало, так це обладнання, а саме його стан. На перший погляд може здатися, що все гаразд. Але коли підходиш до кожного тренажеру, то помітно: десь полущилась оббивка, десь обдерлася фарба, і тренажер почав ржавіти. «Залізо» просто від часу «втомилося» і потребує реанімації. Так, хтось може сказати, що зовнішній вигляд тренажерів не важливий, але за обладнанням догляд має бути обов’язковим! Сьогодні шматочок фарби «відлупився», завтра пішла іржа, утворюється слабке місце на тренажері, яке може дати тріщину в найбільш неочікуваний час.

Але зовнішнім виглядом все не закінчилося. Під час роботи на тренажерах виявилося, що не все обладнання міцно закріплене. Наприклад, жим платформи взагалі налякав, адже сама платформа гойдається, і коли ти жмеш вагу хоча б 70 кг, то стає трохи лячно. Де гарантія того, що цей тренажер є безпечним, а не розвалиться під тобою?

А ще дуже насторожив тренажер на згинання та розгинання ніг. По перше, він базується не на блоковій основі, а на вільній вазі. Тобто, потрібна вага 100 кг, то й вішаєш 4 млинці по 25 кг. Але, по-перше, не зовсім зручно, що потрібно бігати й знімати-одягати млинці. По-друге, тримач для млинців знаходиться з однієї сторони. І коли поправляєш валик, щоб налаштувати тренажер під себе, то він просто починає перехилятися, і його потрібно ловити! Уявляєте собі: ви знаходитеся у трохи скутому положенні на тренажері, і ще потрібно встигнути зловити 20-50-100 кг. Ну, і по-третє, вже зрозуміло, що існує явна проблема кріплення до підлоги. Гадаю, що спина не буде вдячна за такі різкі ривки з такою вагою.

Отож, обладнання необхідно оновити, а деяке і зовсім замінити, причому ТЕРМІНОВО!!! Єдине, що є непоганим, гантельний ряд тут починається не з 1 кг, а з 0,5 кг.

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - обладнання | TIMES.ZT

Тренери. А от тренерський колектив став «бальзамом на душу». Тренер Неля після виконання нами вправи підійшла, вибачилася, та запропонувала підказку з професійної сторони. Сама запропонувала допомогу, та й порадила звертатися до неї, якщо виникатимуть питання або потрібна буде допомога. Із власних спостережень я помітила, що тренер дійсно не сидить на місці, а уважно слідкує за процесом у залі, чи ніхто не робить технічних помилок. Вона підходить до кожного, корегує помилки, дає поради, страхує. Я до неї зверталася на протязі всього тренування, і тренер залюбки допомагала. Також дала поради щодо внесення більш ефективних вправ до програми тренувань. Поспілкувалися з нею – вона також діюча спортсменка, виступала на змаганнях із бодібілдингу та пауерліфтингу. Дійсно, приємна як людина, і професійно орієнтована на кожного клієнта.

Бар та інші продукти. Внизу на рецепції можна придбати воду та соки.

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - душ | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - роздягальня2 | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Тут окрема історія. Перше, що мене здивувало,   що між залом та роздягальнею немає ні стін, ні дверей. Чоловіча та жіноча роздягальні побудовані із шафок, і відокремлені ними ж. Тобто, підходиш до своєї шафки, встаєш навшпиньки і… спокійно спостерігаєш, що відбувається у чоловічій роздягальні! А ще певну частину роздягальні видно з залу, тож у спідньому там краще не розгулювати. Хоча, якщо ви хочете похвалитися своїми формами перед відвідувачами — тоді ця роздягальня вам ідеально підходить.

Душова тут дійсно дивна. Такої конструкції ми ще не зустрічали, вона чомусь нагадує зупинку. Її ще можна описати назвою пісні Івана Дорна «Не надо стесняться», бо тут все прозоро. Ще один спосіб «блиснути» своєю фігурою: Скажемо так, не для соромʼязливих. А фарба, що на відкосах на вікні, поблизу душової, від вологості почала відлущуватися. Туалет в принципі чистий, але забагато приладдя для прибирання, у кутку лежить ціла купа не зовсім чистих ганчірок. Також на раковині заходиться губка, яку краще було б також прибрати. Доцільніше було б встановити шафку, куди можна було б сховати всі ганчірки, відра, швабри.

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - роздягальня, душ | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. В принципі, у закладі чисто, але не завадило хоча б прибрати ганчірки у туалеті. Щодо вентиляції, у залі таки душно, хоч і не жарко, явно не вистачає повітря і вікна запітнілі. Ще: всі кутки просто чорні, що відразу видно на фото, напевно дах протікає, з цим потрібно щось робити! Адже кутки сиріють, а це ідеальне середовище для розвитку небезпечної чорної плісняви!!!

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - вбиральня | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - вбиральня 2 | TIMES.ZT

Ціни. Безлімітний абонемент на місяць вартує 370 грн., але якщо брати абонемент на більш тривалий період часу, то ціна за місяць знижується.

Особливістю закладу є «прозорість» у роздягальнях, напевно таки краще задуматися над відділенням приміщень. Порадувала привітність та уважність тренерів.

Житомир. Тренажерна зала Yes! Sport - роздягальня3 | TIMES.ZT

Xtreme Fitness

(вулиця Перемоги, 50)

«Xtreme Fitness» – це доволі відома мережа тренажерних залів. Про ці зали дуже багато розповідають, багато є і чуток. Але ми чуткам не довіряємо, ми все самі перевіряємо! В Інстаграм написала читачка з проханням провести ревізію саме у цьому залі. Отож, їдемо!

Перше враження. Зала з першого погляду здається невеличкою, заходиться у напівпідвальному приміщенні, але у першу чергу в очі кидаються вивіски сусідів.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - зовні | TIMES.ZT

Екстер`єр. Заклад знаходиться на одній із головних вулиць Житомира: Перемоги. Розташована зала у триповерховій будівлі. Але сусіди по будівлі не дуже веселі: відразу над залом ритуальне бюро, що додає трохи моторошних ноток до загального враження.

Працівник рецепції. Дівчина Тетяна чудово обслуговувала нас, все показала та розказала, будучи постійно із посмішкою на вустах. На той момент не було вільних шафок у роздягальні, через велику кількість відвідувачів, тому вона принесла вибачення за невеликі незручності, та запропонувала шафку на коридорі, прямо напроти роздягальні. До речі, додаткові шафки рідко зустрічаються у залах, а насправді це досить хороша ідея, тут ставимо плюсик закладу. По закінченню тренування Тетяна запитала нас про враження від залу, що також приємно.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - знаряддя | TIMES.ZT

Інтер’єр. Звичайне оформлення зали у світлих тонах, немає нічого особливого, але і дратівливого нічого немає, всього у залі достатньо.

Обладнання. Використовується обладнання різних виробників, деякі тренажери мають трохи зношений вигляд, але конкретних дефектів немає. Тренажерів, як і місця у залі доволі достатньо. Тут є кардіо-тренажери, силові, ізоляційні, рами та лавки, окрема зона для стретчингу та боксерська груша. Єдине, що до зони стретчингу та боксу трохи поганенько дістає Wi-Fi. У залі панує «інтимна» напівтемрява – може, пора замінити лампочки?..

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - всередині | TIMES.ZT

Тренери. Майже на початку тренування до мене підійшла тренер Руслана, представилася та запропонувала свою допомогу у виконанні вправи. Також, сказала звертатися до неї, щойно виникне нагода. Відразу реагувала на всі прохання допомогти, допомагала обрати правильну вправу та тренажер. Також запропонувала чудовий дроп-сет по завершенню тренування (виконання якого вона, звісно, контролювала). Приємна, проста та усміхнена дівчина.

Бар та інші продукти. На рецепції можна придбати воду, спортивне харчування, замовити протеїновий коктейль тощо.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - роздягальня | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - роздягальня 2 | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня мала, трохи тіснувата. Все у білих тонах, і на подив все також чисте. Єдине, що насторожило, це прилад, що висить на стінці, і від нього по стіні висять не зовсім чисті дроти, які взагалі краще було б зафіксувати та частково замаскувати. Є два дзеркала, на рівні обличчя та у повний зріст, що однозначно є плюсом, особливо для дівчат. Тут є дві просторі душові кімнати, єдина незручність: вони знаходяться не у роздягальні, потрібно виходити, і йти до неї через залу. У душовій є стілець для речей, вішалка, рукомийник та і знову купа ганчірок, швабр, віників, лопат… Заховайте це все, облаштуйте спеціальну шафку, такі речі не мають бути на очах у клієнтів! Тим більш, використані ганчірки.

Ще до мене дійшли чутки, що у залі чи то були, чи то є проблеми з грибком. Я по всім закутках лазила, і відра відставляла, і на стільчик ставала –  не знайшла. Помітила хіба що брудний плінтус біля душової кабіни та погано ізольований куток душової до стінки. Також звернула увагу на вентиляцію, яку потрібно доробити.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - роздягальня 3 | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. Щодо гігієни, у цілому наче чисто, але потрібно більше приділити уваги саме душовій, навести лад, доробити вентиляцію та краще вичищати кутки.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - душева | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - душева, вбиральня | TIMES.ZT

Ціни. Від початку року дещо піднялася ціна, місяць безлімітного відвідування коштує 390 грн.

Особливістю закладу є привітний дружній персонал та простір, якого часом так не вистачає деяким закладам.

Житомир. Тренажерна зала Xtreme Fitness - Катерина Мачульська | TIMES.ZT

Дякую тренеру за фото!

Hercules

Перше враження. Взагалі цей спортивний клуб один із перших в Житомирі, існує з 80-х років. Знаючи цей факт, та підходячи до клубу, я «вангувала», що там буде щось а-ля «совок». Але, зайшовши всередину, я була здивована. До речі, сюди прийшла не просто позайматися, а й зробити фотосесію для себе. Власник був абсолютно не проти проведення у нього фотозйомки, нашому фотографу запропонували шафку та попрохали зняти взуття у залі.

Житомир. Тренажерна зала Hercules - всередині | TIMES.ZT

Екстер`єр. Заклад знаходиться у віддаленому від центру міста районі – Польовій, по вулиці Селецькій, неподалік від кладовища. З першого погляду – зал непримітний, на першому поверсі багатоповерівки вивіска з назвою та звичайні двері.

Працівник рецепції. У цьому закладі так званого рецепції немає, тут є власник, який є і тренером, і може записати на заняття. Також у нього є помічниці, які так само паралельно є тренерами.

Житомир. Тренажерна зала Hercules - знаряддя | TIMES.ZT

Інтер’єр. Зала світла, виконана у салатових та коричневих кольорах, багато дзеркал, навіть килимки для занять фітнесом під колір закладу – камуфляжні.

Обладнання. Один іх небагатьох залів, де установлено нове обладнання одного виробника та однієї серії. Тут використовують тренажери «Inter Atletika» серії X-Line. Тренажери у чудовому стані, асортимент дійсно широкий, на одну групу м’язів є по декілька тренажерів. Наприклад, навіть жим-платформи є у трьох варіантах: під кутом, вертикальний та горизонтальний. Також є підставка для фіксованих присідань cc-squat, дуже чудова річ, на жаль, її немає у більшості залів. Біля рам та лавок є гумові покриття та гумові килимки для фіксації ніг, також є кардіо-зона. Достатньо млинців, повний гантельний ряд, навіть дитячі гантельки є: зі Спайдерменом.

Житомир. Тренажерна зала Hercules - Катерина| TIMES.ZT

Тренери. Тренер Сергій підійшов сам, запропонував допомогу, проконсультував по процесу тренування, по підбору вправ, різноманітності варіацій. Тренер також сам дуже давно займається спортом, був суддею на чемпіонатах з бодібілдингу та переможцем чемпіонату Європи з бодібілдингу, що дійсно вражає. 

Бар та інші продукти. У залі можна придбати воду, також тут є широкий вибір спортивного харчування.

Житомир. Тренажерна зала Hercules - роздягальня | TIMES.ZT

Роздягальня, душові та туалет. Роздягальня доволі простора, затишна, тут, до речі, ви самі обираєте шафку. Де встромлений ключик – там і вільно, не потрібно брати ключ у адміністрації. Є лави, невеликий, але чистий туалет, душова. І начебто все чисто, гарно пахне, але… Шторку у душовій треба замінити, вона вже трохи пожовкла. Також, вентиляція у душовій дуже брудна, її потрібно частіше вичищати, адже вона вже забилася від пилюки!

Житомир. Тренажерна зала Hercules - душева | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Hercules - душева2 | TIMES.ZT

Гігієна та вентиляція. Що у залі, що в туалеті, що у душовій — чисто. Дзеркала також чисті, незаплямовані, немає відбитків від пальців. Навіть після сидіння на підлозі одяг залишається чистим. Єдине – це вентиляція у душовій, яка додає ложки дьогтю до загальної картини. У залі відразу помітні вентиляційні труби, вентиляція працює, однак – що ж буде літом? Адже кондиціонерів немає…

Житомир. Тренажерна зала Hercules - тренування | TIMES.ZT

Житомир. Тренажерна зала Hercules - тренування2 | TIMES.ZT

Ціни. З нового року вартість не змінилася, 330 грн за місяць безлімітного відвідування, досить низька ціна.

Особливістю закладу є те, що за ним дійсно дбають, та постійно оновлюють обладнання.

Катерина МАЧУЛЬСЬКА

Дивіться також: Огляд тренажерних залів Житомира: Body Fit, Sport GO, Favoryt Gym, Arena Gym, Lime Fitness

Катерина інспектує тренажерні зали «NRG», «Fitness city», «Muscle Hulk»

20 коментарів до "Фітоняшка Катерина інспектує тренажерні зали: «Yes Sport», «Xtreme Fitness», «Hercules»"

 1. А не вызвана ли любезность персонала наличием камеры у Катерины?

 2. А почему у Вас пропадают коментарии. Или здесь можно только хвалить и восхищаться?

 3. А почему у вас пропадают коментарии? Или здесь можно только хвалить и восхищаться?

 4. Интерестно, а почему в “YESport” так красочно описали недостатки и упустили достоинства?
  На баре помимо воды и сока есть: более 10 видов чаёв, капучино, свежемолотый кофе, спортпит который могут Вам сделать на месте, либо же можете приобрести домой. В холе есть барная стойка и бесплатный Wi-fi чтобы передохнуть после продуктивной тренировки. Даже такая мелочь как носки, резинки, заколки, гель для душа и т.п. есть в наличии.
  В зале есть отдельная стена с грамотами, медалями и благодарностями которые не без труда были заслужены, почему-то в ту сторону фотокамера не повернулась.
  Конечно, если наличие гантелей по 0,5 кг Вас так порадовало, то тренажёры должны быть только блочные, чтобы не перетрудиться ношением блинов. А тренажёры сделаны под заказ в одной цветовой гамме и с соблюдением всех норм безопасности, которые тщательно подбирались нашими професиональными тренерами.
  И почему-то только в этом зале столько людей что даже селфи нормально не сделаешь, и дело не в том что места не хватает, а в том что людям здесь нравится.

 5. У інших залах також є нагороди, кубки, та широкий ассортимент товарів на полицях закладу. Але ми вважаємо, що такі речі як санітарія та безпека є більш важливим фактором. Яка різниця, скільки видів чаю є на ресепшені, якщо тренажери у неналежному стані, чи звернете увагу на нагороди, якщо на стінах сирість, а може і грибок? Чомусь інші зали не почали писати, чому написали про їх недоліки, і не почали перелічувати свої. І зверніть увагу, що інші заклади реагують абсолютно спокійно, і мовчки вдосконалюються далі, та позбавляються недоліків.

 6. І знову про Yesport… Цікаво, а в якому місці Катерина фітоняшка?????? За три роки тренувань можна зліпити бездоганну фігуру, щоб могти оцінювати подібним чином, звичайно, якщо займатися з вагою більше ніж 0,5 кг(для прикладу, це та сама пляшка кока коли чи води, яку ми носимо щодня у сумці), і незалежно від того, лежить та ганчірка у туалеті чи ні, я вважаю що більший вплив все так має тренерська допомога і підхід до тренування, аніж бездоганний зовнішній вигляд тренажерів. Чи не задумувались ви над тим, чому ті тренажери таки трохи зношені?? Можливо, тому що на них все ж таки займається велика кількість спортсменів і не завжди є можливість їх оновити? Та чого це ви в тій роздягальні стрибаєте так високо щоб аж побачити хлопців по сусідству?? Я доволі висока дівчина і то маю стати на лавку щоб побачити хоча би лице когось там.. Я на тій “небезпечній” платформі жму 200, хлопці по 500-600… Що ви там кажете про 70 кг??? Душові, кажете, прозорі??? Щось за три роки, що там миюся ні разу не вдалося “щось” побачити.. а так хотілося))

 7. “За три роки тренувань можна зліпити бездоганну фігуру, щоб могти оцінювати подібним чином…”

  Ірино, це смішно, коли невидимка дає оцінки фігурі реальної дівчини.) Ви бездоганні? То вийдіть з тіні і покажіться! У нас передбачена можливість коментування через ФБ.

  • Щось Ви, Катерина, не дуже з ФБ коментуєте) Але вибачте, якщо вже переходити на оцінювання особистих досягнень – то мені є чим хвалитися і пишатися, а Вам?

 8. Если вы уже взялись оценивать залы, то придерживайтесь какого-то шаблона. А то в одном зале делается акцент только на минусах, а об остальном просто “забыли” упомянуть, а в другом наоборот. Вас очень беспокоит санитария? Так почему вы не подумали о ней когда ложились голым животом на общий тренажёр или одевали общий пояс на голое тело? Или всё же главное было сделать эффектные фото для фэйсбук?

  • “Если вы уже взялись оценивать залы, то придерживайтесь какого-то шаблона.”

   Чудова ідея! Пропозиція для Анастасії: створити якийсь шаблон і притримуватися його. Коли будете робити власний огляд тренажерних залів.

   Ви ж будете?

   • Нет, конечно. Я считаю, что мой пятилетний опыт занятий спортом,не даёт мне право называть себя великим професионалом и указывать кому-то где и что нужно менять. Мне ещё есть чему учится и я при первой же возможности это делаю.

    • Хм. Давати поради автору, як правильно писати – Ви можете легко. А самій написати – ні-ні.

     І, до речі, вона не називала себе “великим професіоналом”.

 9. “Щось Ви, Катерина, не дуже з ФБ коментуєте)”

  По-перше, я не Катерина.
  По-друге, Катерина активно коментує свій матеріал і тут (під своїм іменем), і на ФБ. Дати посилання, чи самі знайдете?
  А от Ви, Ірино, поки що віртуальна невидимка.

  “Але вибачте, якщо вже переходити на оцінювання особистих досягнень – то мені є чим хвалитися і пишатися, а Вам?”

  Ірино, нагадую: матеріал К. Мачульської не про те, як дві дами міряються тріцепсами. Він про інше.

  • ‘Ірино, це смішно, коли невидимка дає оцінки фігурі реальної дівчини.) Ви бездоганні? То вийдіть з тіні і покажіться!’ ‘не про те, як дві дами міряються тріцепсами. Він про інше.’ Якщо ‘не проте’,то навіщо показуватись))))

 10. “Не про те, як дві дами міряються тріцепсами”… Все же, если б у второй дамы были трицепсы, то наверное и комментариев по поводу замены тренажеров не было)) А так, лично я увидела только комментарий человека, который не сильно разбирается, но хочет сделать вид крутого специалиста и профессионала)) Получилось смешно))

 11. Коментар видалено за образи на адресу журналіста Times.Zt К. Мачульської.

 12. Орина Маркевич | 14.02.2018 at 17:10 | Відповіcти

  А от це вже не гарно. Почався просто перехід на особистості… В її обличчя чи фігуру ніхто з коментаторів не вклав ні копійки, то ж навіщо ображати? А от абонемент спортклубу вартує 370 грн./міс. Все має бути на належному рівні. Ви ж не купуєте в магазині погризений хліб чи зіпсоване молоко. Чому тоді захищаєте цей безлад? Якщо відвідувачів клубу все влаштовує – це їх особиста справа. А от обєктивна оцінка має бути. Треба вміти нормально реагувати на критику.

  • Об’єктивна оцінка? Одною єдиною людиною? Так, відвідувачів залу все влаштовували и це наша особиста, а краще сказати – об’єктивна оцінка. І до речі, ціна абонементу за відвідування тричі на тиждень без обмеження часу перебування на місяць всього 290 грн.

 13. Армия г…но любителей г…но YES\NO sporta прибежала. В Житомире два действующих чемпиона Европы по бодибилдингу, а в ноуспорте все великие профессионалы.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*